Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Pomoc w znalezieniu nazwy wyrzutni


Sting3r

Pytanie

Witam!
Jak wiadomo powoli zbliża sie sylwester ,i planowałem se sporządzić jakaś liste tego co kupie w tym roku. Gdy doszedłem do wyrzutni stanąłem w kropce ,gdyż jak sie okazało nie pamiętam konkretnej nazwy tej wyrzutni która chciałbym kupić;P

Była to wyrzutnia dużego kalibru ,kilku strzałowa (cos w granicach od 5-do 8) brak efektu fontany czy innych pierdółek ,pociski wylatywały pojedynczo z przerwą koło 2-3 sekund jednak każdy jej strzał robił taki huk jakby ktoś małego ahtunga rzucił do rury ,a w powietrze wybuchała jak niejedna rakieta za kilkanaście złoty;p. Pamiętam że na naklejce było napisane MAGNUM (starałem sie znaleźć po nazwie jedyne na co trafiłem to moździerz ,a to była wyrzutnia:/) Jej cena w sklepie mieściła sie w granicach od 40- 60 złoty. Niestety nazwy firmy nie pamiętam.

Ewentualnie ,jakby ktoś mógłby mi polecić coś na zastępstwo tej wyrzutni(mieszcząc się mniej weicej w tej sumie) z podobnymi efektami ,to prosiłbym o napisanie odpowiedzi w tym temacie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Niestety to nie to. Za duzo strzałów , nie ma takiego efektu. Najprosciej mowiac tamta wyrzutnia byla czyms ala kilka rakiet odpalanych po kolei (mowie o sile wystrzalu i efekcie) napewno nie bylo ich 10 raczej od 8 do 5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...