Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie o wyrzutnie


xHESTIABUMx

Pytanie

Mam takie pytanie: jak są wyrzutnie częściowo w fanie a częściowo w I to jaka jest ich konstrukcja? bo w hurtowni nie zdążyłem się dobrze przyjrzeć. Rurki z ładunkami strzelającymi pod kątem są jakoś inaczej ustawione czy jak? :grin:
I takie małe pytanie nie na temat: Czy lepiej wziąć jw56 czy b8 wiem że b8 jest droższa ale to nie jest ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

JW103
JW80
JW21
Tyle mi na razie przychodzi do głowy. Co do konstrukcji to te rzędy w układzie FAN są takie jak w każdej wyrzutni tego typu tzn. rurki są skośnie ułożone. Można tego nie zauważyć bo wyrzutnie I FAN są zazwyczaj sześcienne. Jeśli chodzi o wybór moim skromnym zdaniem JW56 będzie lepszą opcją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

konstrukcja jest taka, że po prostu są rzędy w układzie I i są rzędy w układzie FAN czyli takim I/ . Kolejność tych rzędów jest dowolna (według tego jak sobie importer zażyczy)

Co do JW56 i B8. To lepszym wyborem będzie B8. Więcej strzałów a różnorodność efektów podobna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
I to jaka jest ich konstrukcja? bo w hurtowni nie zdążyłem się dobrze przyjrzeć. Rurki z ładunkami strzelającymi pod kątem są jakoś inaczej ustawione czy jak? :grin:


W zasadzie to, że wyrzutnia ma układ FAN, nie musi oznaczać, że jej kształt będzie trapezem.

Dobrym przykładem w tej dyskusji jest wyrzutnia JW56 Show of Fireworks. 25cio strzałowa kątówka, a ma kształt prostokąta - nie musi być wcale trapez. Wszystko zależy jak zrobi to producent, on ma wolne pole do popisu. Wyrzutnie, które mają pomieszane I z FAN to np. JW103, JW21 Condor - z tych tańszych oczywiście :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...