Skocz do zawartości
  • 0

wyrzutnia finałowa


Gość Felix1

Pytanie

Gość Felix1

Mam takie wyrzutnie

SM9807 TYRANT ~ 21,9 PLN
SM2127 EXCLUSIVE COLLECTION ~ 6,7 PLN
SM2125 MACROCOSMOS II x 2 ~ 18,8 PLN
SM2126 MACROCOSMOS III ~ 9,9 PLN
JW07 MARS - SERIA BIG BANG ~ 13,7 PLN
JW06 KASJOPEJA - SERIA BIG BANG x 5 ~ 68 PLN
JW05 PLUTON - SERIA BIG BANG ~ 21,3 PLN
JW21 CONDOR ~ 28,8 PLN
JW25 CUDAK BATTERY x 2 ~ 45,6 PLN
JW31 CRAZY WHISTLING COMETS ~ 42 PLN
JW42 BLACK CAT ~ 65 PLN
JW39 NEW GENERATION 9 ~ 49 PLN
JW63 NEW GENERATION 16 ~ 49,7 PLN
JW90 SHOW OF FIREWORKS x 2 ~ 63,6 PLN
JW165 IMAGINE ~ 69,8 PLN
JW56 SHOW OF FIREWORKS ~ 93 PLN
JW402 SHOW OF FIREWORKS ~ 159 PLN
JW401 Exclusive Colection ~ 159 PLN


No i potrzebuje jakieś na finał (pro jw731, jorge nie może sprowadzić :[)

Mam 500 plnUf na nią :wink:

pisze dlatego bo nie wiem na co sie zdecydowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Gość Felix1

JW313 - pro jorge nie wiadomo kiedy bedzie je miec
JW412 - wedlug mnie nie warta swojej ceny
JW413 - hmm zawsze mnie ciekawila i te komety
JW417 - zamiast niej wolal bym juz achillesa ktorego chwaliles

ciekawi mnie JW301 i JW418

stać mnie na obie, a może z mniejszych coś zmienić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Super Showa nie bierz, miałem okazje widzieć tą wyrzutnie z innymi bateriami jorga i wypadła blasy. Te komety wcale takie efektowne nie byly, a i różnice były znaczne w porównaniu 29 vs 30 mm.

Myślałeś może nad jednorzędówkami 13 sh 30 mm ?
Piękne kompozycje można z nimi robić, a cena to o ile pamiętam hurtowo 32-37 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
Myślałeś może nad jednorzędówkami 13 sh 30 mm ?
Piękne kompozycje można z nimi robić, a cena to o ile pamiętam hurtowo 32-37 zł.


Tak, podoba mi sie jedynie
BROCADE CROWN WATERFALL MINE

Ale w tym jest problem ze niby jorge nie ma tych wyrzutni pro :mad: trudno będę na nie czekał coś takiego sobie ułożyłem


SM9807 TYRANT ~ 21,9 PLN
SM2127 EXCLUSIVE COLLECTION ~ 6,7 PLN
SM2125 MACROCOSMOS II x 2 ~ 18,8 PLN
SM2126 MACROCOSMOS III ~ 9,9 PLN
JW07 MARS - SERIA BIG BANG ~ 13,7 PLN
JW06 KASJOPEJA - SERIA BIG BANG x 5 ~ 68 PLN
JW05 PLUTON - SERIA BIG BANG ~ 21,3 PLN
JW21 CONDOR ~ 28,8 PLN
JW25 CUDAK BATTERY x 2 ~ 45,6 PLN
JW31 CRAZY WHISTLING COMETS ~ 42 PLN
JW42 BLACK CAT ~ 65 PLN
JW39 NEW GENERATION 9 ~ 49 PLN
JW63 NEW GENERATION 16 ~ 49,7 PLN
JW90 SHOW OF FIREWORKS x 2 ~ 63,6 PLN
JW165 IMAGINE ~ 69,8 PLN
JW56 SHOW OF FIREWORKS ~ 93 PLN
JW402 SHOW OF FIREWORKS ~ 159 PLN
JW401 Exclusive Colection ~ 159 PLN
JW313 - 196 PLN
JW1000 ~ 32 PLN
JW418 Achilles - 299 PLN


178 plnUf wolne, zastanawiam sie czy nie wywalić NG9 bo to tylko niebieski kolorek a mam go w Condorze, jak myślicie ? mam zamiar łączyć to lontem i robić pokaz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wdług mnie bardzo dobry stuff...
I bardzo mnie zastanawia jaki byłby efekt gdyby połaczyc JW313 i JW418 achilles rozwnoczescnie... Jedna katowa druga pionowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
Wdług mnie bardzo dobry stuff...
I bardzo mnie zastanawia jaki byłby efekt gdyby połaczyc JW313 i JW418 achilles rozwnoczescnie... Jedna katowa druga pionowa


Kup złącz i nagraj film :mrgreen:

Ja chceM!

pomocy a nie pochwały ze stuff ładny (jak będę miał to wtedy będziecie oceniać :grin: )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1

B8 niby jorge nie ma
chińczyki miały robić i na 16 grudnia miało być ale brak informacji bo to Firuś załatwia
NG13 mi sie nie doba kilka efektów które sie powtarzają
JW12 też jakoś za bardzo nie przypadła mi do gustu :wink:

JW59 chyba dodam bo właśnie ją 'zabrałem' chodź nie wiem czy ją dodać czy JW35 którą widziałem na żywo rok temu i była bardzo ładna nie tak jak na filmie jorge, wielkie efekty , dużo strzałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie tylko nie jw59 :lol: jw56 bierz zrobi większe wrażenie na publice, migoczące gwiazdki i duzo kolorów bardziej sie spodobaja niz kupa cracklingu (troche nudnego w tym przypadku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
Nie tylko nie jw59 :lol: jw56 bierz zrobi większe wrażenie na publice, migoczące gwiazdki i duzo kolorów bardziej sie spodobaja niz kupa cracklingu (troche nudnego w tym przypadku)


Ty nie widzisz ze już mam JW56 ?!

I nie chce brać jej zamiast żadnej wyrzutni tylko dodatkowo :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wnioskuję, że masz dostęp do wyrzutni profi, w związku z czym proponuję jedną z 2 wyrzutni:
JW366 lub JW367 obydwie widziałem na żywca i są świetne. Mają bardzo nietypowy układ efektów Z + W + FAN po 114 sh. Sam nie wiem, która mi się bardziej podoba JW366 ma świetny finał z salutami z drugiej strony te stroboskopowe gwiazdki w JW367, gdy strzela w układzie W są wspaniałe. Moja ocena obydwu wyrzutni to 10/10. Na pewno zostawią wspaniałe wrażenie na publice.
PS Bardzo ładny stuff brakuje rzeczywiście tylko czegoś na prawdę mocnego na finał.
PS2 Szkoda, że bierzesz tylko Jorge ze Śmieszka na pewno bym coś znalazł co by Cię usatysfakcjonowało
PS3 T-BAG śmiem wątpić w Twoje doświadczenie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1

no właśnie :roll: Dlatego Achillesa wybrałem
A jak będzie z tymi NWP to nie wiadomo jorge taki za***isty importer a nie potrafią wyrzutni załatwić NWP dla klienta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To sry :) Ale się mpi uniosłeś. Co dostało mi się bo pochwaliłem stuff Felixa a nie Twój?? Dla mnie to bez różnicy <NWP> czy <WP> no poza tym, że te drugie oficjalnie nabywa ktoś inny, ja je tylko odpalam później, a właściwie odpalałem... teraz mam inne zajęcie ale może w okresie sylwestrowym coś się zmieni, ale wtedy czeka mnie Sylvek poza Krk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślę , że JW418 będzie rozwiązaniem idealnym.
Zdecydowanie lepszy wybór niz monotonne JW731(ale za to FAN :shock: ).
Miałem ją rok temu i jestem przekonany , że większe wrażenie może zrobić tylko TB234.
Co do reszty , nie mam za bardzo pomysłu , ale rozważał bym jeszcze JW412(sam planuje ją kupić jeśli tych pro nie dostaną).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix1
To sry :) Ale się mpi uniosłeś. Co dostało mi się bo pochwaliłem stuff Felixa a nie Twój?? Dla mnie to bez różnicy <NWP> czy <WP> no poza tym, że te drugie oficjalnie nabywa ktoś inny, ja je tylko odpalam później, a właściwie odpalałem... teraz mam inne zajęcie ale może w okresie sylwestrowym coś się zmieni, ale wtedy czeka mnie Sylvek poza Krk.


Oj tam chłopak chciał sobie po prostu kolejnego posta nabić bo przecież ma ich pełno

no nic nie wiem , chyba jednak nie będę nic dobierał bo nawet jak zrezygnuje z NG9 (pisałem wcześniej dlaczego) to mam 220 zł a nie widze nic fajnego w tej cenie chyba że JW301, Ciekawi Mnie JW408 bo jakoś jak ją zobaczyłem pierwszy raz to chciałem zawsze mieć rok temu jej nie było i zrezygnowałem z niej, fajna też jest JW4001 ma 3 efekty i nawet szybko strzela. Trudny wybór, wcześniej miałem JW5000 ale zamieniłem na JW401 bo nie jestem co do efektów tej pierwszej pewny

I myślę że Achilles lub JW313 (o ile będzie) da radę zrobić zamieszanie na niebie. Teraz sprawdzam stuff pod względem jak wykorzystam go do pokazu bo chce to łączyć i na paletach ustawiać i odpalać

JW59 chyba nie wezmę bo będę miał 5 Arcticów to Cracklingu starczy

Jeżeli JW313 nie będzie to pewnie wezmę jakąś nie PRO albo nie kupie nic i mniej wydam.

Teraz jeszcze takie dodatkowe pytanie, co byście polecili do pokazu dodatkowo ?

Będę miał te wyrzutnie co napisałam wcześniej + rzymskie ognie, na pewno jakieś wulkany potrzebuję tylko nie bardzo wiem jakie. Będę miał Pyramide z Biedronki
nie wiem może 2 kupić

Edit://

O ten się wpisał przede mnie

Co do reszty , nie mam za bardzo pomysłu , ale rozważał bym jeszcze JW412(sam planuje ją kupić jeśli tych pro nie dostaną).


Ta wyrzutnia kosztuje 346 zł chyba i efekt = jakoś =! big gówno.

za tą cene można mieć za***ista pro <NWP> ale jorge taki dobry importer nie potrafi jej sprowadzić, śmiech na sali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...