Skocz do zawartości
  • 0

wyrzutnia? moździerz?


toster512

Pytanie

Witam chce kupic naprawde dobrą wyrzutnie lub moździerz OBOJĘTNE jakiego producenta zalezy mi na duzych i wysokich efektach do 150zł co polecacie ? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Ja polecam JW401 lub JW402 z Jorga. Ogromne 49 strzałowe skośne baterie o świetnych efektach i nie musisz dalej szukać :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a co myslicie o moździerzach :D ? nigdy nie miałem z tym doczynienia i jestem ciekaw tego. co do JW401 bardzo ładne ale zbyt jednokolorowe co do JW402 bardzo ładna wyrzutnia bede sie zastanawiał macie moze jakies propozycje co do moździerzy? będe wdzięczny ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moździerze takie drogie trudno znaleźć. a jakbyś chciał mieć te bardziej dostępne to w tej cenie musiał byś kupić tak z 7 opakowań :lol::lol: Zresztą moździerz strzela pojedynczo znudziło by się to ciągłe bieganie. Zdecydowanie lepsze są baterie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja myślałem ze to coś w rodzaju ze wiesz podpalasz sobie lont i te kulki same sobie wylatują a pozatym ja mowilem ze DO 150zł czyli za 20zł też moge mieć propozycje :D zastanawiam sie teraz czy kupic jedną naprawde potężną wyrzutnie nie wiem. do 300zł czy bawić sie w kilkanaście wyrzutni mocne achtungi i superpetardy i oprocz tego kilka rakiet ;d jak uważasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Te moździerze kosztują w granicach 25zł i mają po 12 ładunków
JW24 MAGNUM
JW86 Moździerz(biedronka)
JW47 SUPER ARTILLERY
Wiec za 150zł musiałbyś kupić kilka.Ale jest też inne rozwiązanie,np.2 większe i droższe moździerze po 6 ładunków;
JW43 GLADIATOR
JW888 PYRO MEN
ok.40zł jeden,ale podobno mają małe rozpryski.
Te MOździerze są firmy jorge i do 150zł musiałbyś wybrać sobie kilka.
Inne firmy np.Superpower mają moździerze kilku strzałowe takie jak;
BP2261 Możdzierz: 1,75" 6 ładunków potrójnych , Cena???
lub
BP-A054 Możdzierz: 1,75", 24 ładunków pojedynczych do dwóch rur. Cena???
Są równierz pakowane po więcej ładunków ,ale niestety nieznam ich cen...

PS:Lepszym wyborem będzie wyrzutnia ,ale to ty decydujesz;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja proponuję B8 Extereme lub JW 56 z Jorga + 2 dowolne moździerze i w ten sposób będzie wilk syty (bdb wyrzutnia) i owca cała (trochę zabawy dzięki moździerzom) Kupując wyrzutnię w stylu jw 402 to odpalasz raz i za ok. 30 s masz po 150 zeta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...