Skocz do zawartości
  • 0

Fajerwerki do 100 zł


pieprzyk

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Tak, ale ja daje za fajerwerki, a rodzice przesylke :D a u mnie nie ma gdzie za bardzo kupic, i oolnie i tak wychodzi taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

:arrow: Rakiety:
Diablo JR8 - 20zł
:arrow: Wyrzutnie:
BIG BANG KASJOPEJA - JW06 - 16,80zł
TYRANT - SM9807 - 26zł
CONDOR - JW21 - 28zł
:arrow: Rzymskie ognie:
RZYMSKIE OGNIE 55 - T6244 - 12zł

:!: RAZEM:102,80zł

Jak zamawiasz na ponad 100zł to możesz se wybrać gratis za 10zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Porównałem kilka wyrzutni, i ceny różnio się minimalnie, np. New Generation 3 na fajerwerki market 56 zł, na korsarzu 55,90, Macrocosmosy np tansze na fajerwerkimarket :) wydaje mi się, że cenowo jest bardzo podobnie. Może jakbym kupował za więcej to miałoby to większe znacznie, przesyłka też taka sama więc chyba zostane przy fajerwerkimarket :D

PS. Dzięki Dako ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na początku rzeczywiście wydawało mi się, że fajerwerki-market.pl to sklep bardzo tani i dobry. Wymieniałem same superlatywy. Po pewnym czasie, wreszczcie zmądrzałem i doszedłem do wniosku, że sklep internetowy www.fajerwerki-korsarz.pl jest tanszy i są bardziej kuszace gratisy. Dlatego podsumowując mą mam nadzieję ciakawą wypowiedź, daje radę abyś zasięgnął po zakup na korsarzu. Milsza obsługa, także mnie zaskoczyła. Pozdrawiam i z całego serca polecam korsarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moja propozycja:

Rakiety:

Diabolo 3 Kod:JR8 - 19,9zł

Wyrzutnie:

Cudak Battery Kod:JW25 - 26,9zł
Imagine Kod:JW103 - 26zł
MARS - BIG BANG SERIES Kod:JW07 - 15,9zł
MACROCOSMOS II Kod:SM2125 - 12,9zł

===========================
Razem 101,6zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mam jeszcze pytanie. Na tym korsarzu gratis jest od 100 zł tak? Pytanie: jakiej kwoty jest gratis, i czy można go samemu wybrać czy sklep sam wybiera? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aha, czyli w moim przypadku byłoby to około 10 zł. Myslałem, ze wezmę sobie moździerz w gratisie :D, a tak to jakiś zesttaw rakietek pewnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...