Skocz do zawartości

Leroy Merlin


matttek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, był ktoś w tym sklepie, dzisiaj jak rodzice byli na zakupach(w sosnowcu) to mówili że tam są jakieś fajerwerki ale że dość drogie, wg. taty coś takiego jak Kung-Fu tak bylo za 15zł, wzięli gazetkę ale niestety nic w niej o fajerwerkach nie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem w sobote i w niedziele nawet zimnych ogni nie mieli :roll: Ale kojarze że rok temu coś mieli przed sylwestrem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Wreszcie cos o Leroyu! Ja mieszkam stosunkowo blisko tego sklepu i musze powiedziec, ze produkty maja firmy Keller (Niemcy) i nawet sporo ich, wyrzutnie, rakiety, zestawy itp. Można by tam pojechac i przetestowac. Ja miałem z tamtąd:
Wyrzutnię Fire&Steam, Sternen Parade i Rzymskie ognie nie pamietam nazwy. W każdym razie produkty mają (być może mieli) godne polecenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem tam w niedziele w Leroy Merlin (gdańsk kokoszki) i mieli kilka wyrzutni jakies rzymskie ognie i kilka zestawów rakietek lecz wszystko z zeszłego roku napewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, był ktoś w tym sklepie, dzisiaj jak rodzice byli na zakupach(w sosnowcu) to mówili że tam są jakieś fajerwerki ale że dość drogie, wg. taty coś takiego jak Kung-Fu tak bylo za 15zł, wzięli gazetkę ale niestety nic w niej o fajerwerkach nie było.


Tam koło Auchana :?:

W leroy Merlin jak maja fajerwerki(2 lata temu nie było , 3 lata temu nie było...) , to od niedawna.
Z tego co pamiętam produkty Hesti + jakaś nieznana firma(wole Auchana , który znajduję się obok :mrgreen: ) , ceny wysokie i mały wybór...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Fajerwerki już są. Produkty KELLERA. Drogoo! Ceny porównywalne z OBI.
Jedyne co mnie zainteresowało to 4 duże Boolery za 0,90 :)


To tak jakbyś kupił 4 x K0202 za 90gr..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś odwiedziłem ten sklep w rzeszowie i sa produkty kellera, jest bardzo drogo !!! jedynie co mnie zainetresowało to rzymskie ognie 5 szt za 10 zł z efektem "crackling" po 20 strzałów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...