Skocz do zawartości
  • 0

Wyrzutnie z ukaldem fan.


Szyszak

Pytanie

Planuje kupic jaks wyrzutnie z ukladem fan.
Chce abyscie mi doradzili bo zbytnie sie na nich nie znam.
Maksymalna cena to okolo 60zl.
Odpada JW90 mam na nial osobne fundusze. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

JW103 tylko ostatnie 3 strzały ma w układzie FAN.

Jeszcze oprócz Condora Jorge nie ma nic z układem FAN do 60zł.
Ale nie wiem jak u innych importerów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyrzutni ze strzałami tylko kątowymi oprócz wspomnianej już przez Ciebie JW90 i JW87 do tej ceny nie znajdziesz.

Są jednak wyrzutnie mieszane takie jak:
JW21 Condor - 28,80 zł
JW103 Imagine - 29 zł

I to byłoby na tyle w cenie do 60 zł :lol:

Możesz dopłacić 9 zł do JW165 Imagine. Na filmie prezentuje się łądnie, więc może warto dopłacić :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz racje 9zl to malo a efekt ladny.
Teraz mam nastepny dylema czy kupic JW165 Imagine za 70zl.
Czy moze JW21 Condor i JW103 Imagine za 60zl ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

JW165 rządzi, lepszej wyrzutni w tej cenie nie znajdziesz, na lepsze wyrzutnie od niej będziesz musiał wyłożyć prawie 100 zł (jw59, jw56 ale w sumie nie wiem czy sią lepsze czy gorsze)
#edit: no i co że na filmie są 2 nawet jedna się dobrze zaprezentuje a dwie to już wogle masakra :lol:
a i czy może wiecie dlaczego jak łądunki na tym filmie eksplodują to takie piszczenie jest? jakieś echo czy co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Moje propozycje to JW87 i Condor lub New Age (hot stars) ale na 2 opcję trzeba by było dorzucić jeszcze trochę złociszy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mi też się nasuwa JW87 na żywo nie wiele słabsza jest od JW90 no i Condor co do innych firm to na www.artbron.pl znalazłem wyrzutnię P7123 Sunshine z Komety 12 sh 1,2" w cenie 30 zeta efekty na prawdę super nawet lepsze od JW90 Tu masz film

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W tej cenie prócz JW87 nic ciekawego nie masz do zakupu, bo jest to prawie to samo co JW90.

Gdybyś jednak dorzucił nieco kasy, mógłbyś zainwestować w 25 strzałowe kątówki, takie jak JW56 Show of Fireworks. Jest to bardzo ładna bateria z dość rozłożystymi efektami na niebie. Można byłoby też kupić 35 strzałową baterie JW57 New Age - długo trwa i ma ładne efekty :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...