Skocz do zawartości
  • 0

Mój pokaz dzienny - Sylwester 2008/2009


mpiwowski

Pytanie

Mam taką sprawę do was :mrgreen: W tym roku w sylwestra oprócz pokazu nocnego będę organizował także pokaz dzienny. I chciałbym sie was dowiedzieć co byście mi polecili jeszcze do użycia w takim pokazie oprócz

karabinków JC-200
Big Tigerów
Kulek Dymnych z Jorga
Fontann Dymnych z Jorga
Air Bombów z SP
i katiusz

Baterie Dzienne też raczej już nie wchodzą w grę są trudno dostepne i za drogie na swój efekt.

A więc czekam na propozycje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

tez cos takiego robie w tym roku ja bym ci polecil zrobic tak jak ja chce ze bede mial duze swiece dymne i crackling balls. chodzi o to zeby to polaczyc, jak bedzie taka zadyma przez swiece to rzucac kuleczki z cracklingiem i to bedzie fajnie wygladac jak sie bedzie tak swiecic ten dym :wink: albo tez chyba zrobie tak samo tylko ze oprocz cracklingu moga byc stroboskopy tez bardzo fajnie to wyglada. Nie wiem czy z tego skorzystasz ale ja tak bede robil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie będę rzucał tych kuleczek. Jedyna rzecz jaką zrobię to wszystko połączę lontem podpale lont i będzie szło sobie po kolei :mrgreen: a stroboskopów to się używa w nocy a nie przy pokazach dziennych :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Skoro z Midnight Thunderów zrezygnowałeś ( a szkoda :razz: ) to możesz kupić thunder kingi. Są to małe moździerze 1-strzałowe. Małe, tanie i z tropica. W jednym opakowaniu jest 6 moździerzy, a kosztuje to 4-5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bardzo często zdarzają się niewypały. a w dodatku huk malutki. Jak picolak :wink:

Wap to miał i nie był zachwycony. Też odpada

czekam na dalsze propozycje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

ja też coś takiego planuję,około godziny 14 wyjde na podwórko i zadymie 10 świecami dymni o prze-różnych kolorach,następnie,jak dymne sie juz powoli beda konczyly to odpale kilkanaście stroboskopów-później bengale
nie wiem jak to zrobie,ale juz kase odkladam :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mpi może takie strzelające kulki coś jak kulki dymne ale tam są jakieś kuleczki i to strzela takim cracklingiem czy czymś podobnym byś kupił z 20-30kulek i git by było jak dla mnie
tylko nie pamiętam ceny hurtowej bo u mnie drogo jak ch... bo 1szt kosztuje bagatela 50gr
:evil: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Byś to dał np. 3szt kulek dymnych + 2-3kulki z cracklingiem
kozacko mogło to by wyglądać bo napewno crackling będzie widać w tym dymie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a ja bym połączył lontem
karabinków JC-200
Big Tigerów
Kulek Dymnych z Jorga
Fontann Dymnych z Jorga
Air Bombów z SP
i katiusz
i by było naprawde fajnie tak wszystko po 2 lub 3 sztuki i mogło by być.

POzdro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy ty umiesz czytać. Ja chce sie dowiedzieć co można użyć w pokazie oprócz

karabinków JC-200
Big Tigerów
Kulek Dymnych z Jorga
Fontann Dymnych z Jorga
Air Bombów z SP
i katiusz

czyli wszystko oprócz tego co ty wymieniłeś

ehh.

PS: A tak na marginesie to znacznie więcej tego połączę niż ty mówisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

kup paczkę (12 sztuk) achtungów z hestii za 60zł i zrób z nich taki magazynek w kształcie koła. odpal 1 a reszta sama się pozapala od innych :grin: :lol::o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

25 sztuk achtungów/big tigerów kosztuje około 60zł a nie 12. a zresztą mam już big tigery więc twój pomysł też odpada. :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A może byś odpalił parę flar choćby F2 z Jorga są bardzo dobre? Są jeszcze takie moździerze ze spadochronem single shot z komety chyba, ale nie jestem pewien. Miałem je jakieś 6 - 8 lat temu, w nocy to kijowo wyglądało ale w dzień całkiem, całkiem... Parę fontann tortowych też by nie zaszkodziło i może jakaś wyrzutnia konfetti, dopiero wróciłem z wakacji i nie zdążyłem się zorientować, więc na razie tak oględnie parę luźnych pomysłów, jak znajdę coś konkretnego to dodam Edit ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

szczerze to powiniennes walnac pare achtungow...kul dymnych i te sprawy bo jak wypalisz np. rakiete...to nie bedzie widac efektu.. :neutral:

[ Dodano: 2008-08-05, 17:30 ]
moglbys uzyc tez JW02 bo tylko swiszczy ale glosno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...