Skocz do zawartości

Wyniki ankiety "Fajerwerki 2007/2008"


witus

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Z dniem dzisiejszym, ankieta "Fajerwerki 2007/2008" mająca na celu między innymi dowiedzenie się z jakiej firmy najchętniej kupowaliście fajerwerki czy też ile wydaliście została zakończona. W ankiecie wzięło udział 41 osób, co może nie jest liczbą rewelacyjną, ale mimo to i tak jestem zadowolony, że chociaż taka garstka osób postanowiła ją wypełnić.

Zacznijmy od pytania pierwszego, które tyczyło się sumy wydanych pieniędzy na fajerwerki. Większość ankietowanych, a dokładniej 36.58% przeznaczyła na fajerwerki 150-300 zł. 14,63% osób wydało 50-100 zł, a ex aequo, z taką samą liczbą zaznaczeń (4) znalazły się 4 odpowiedzi - Ponad 1500, 500-1000, 300-400, 100-150. Na szczęście żaden z ankietowanych nie zaznaczył "Nie kupowałem" co raczej powinno nas cieszyć :wink:

Pytanie drugie dotyczyło importera, od którego kupiliśmy fajerwerki na sylwestra. Tu raczej inaczej być nie mogło, gdyż 38% osób wybrało Jorge. Drugie miejsce, z rezultatem 22% zajęła Hestia, a trzeci wynik - 12% Super Power.

Trzecie pytanie - Gdzie kupowałeś fajerwerki? - 40% osób kupiło fajerwerki w markecie, 34,28% w hurtowni (co jest raczej winą ich małej ilości na terenie Polski), a 20% osób skorzystało z dobrodziejstwa internetu :smile: Najmniej osób, bo zaledwie 5,71% kupiło fajerwerki na bazarach, co mnie osobiście bardzo cieszy.

Czwarte pytanie - Jakie produkty stanowiły większość w Twoim stuffie? Tutaj 43,9% ankietowanych zaznaczyło wyrzutnie, co jest dość dużym postępem patrząc kilka lat do tyłu. Drugie miejsce, raczej bez niespodzianki zajęły rakiety z 31,7%. Petardy stanowiły 14,63% zawartości naszych stuffów.

Pytanie piąte dotyczyło godziny, o której odpalaliśmy fajerwerki, pomijając petardy. Tu tradycji stało się zadość i najwięcej osób, bo ponad 50% strzelało o północy. 12,19% strzelało o 23:30, a 7,31% o 17:00 i 22:30.

Aż 95,12% osób było zadowolonych ze swoich fajerwerków, co jest raczej dobrym wynikiem, który powinien nas zadowolić :) Niestety martwi mnie osobiście jedna sprawa, czyli to, że 70,73% osób nie kręciło filmów swoich fajerwerków :( Szkoda, gdyż dzięki temu mielibyśmy większą bazę filmów. 19,51% kręciło aparatem cyfrowym, a 9,75% kamerą.

Ostatnie pytanie - Wnioski po sylwestrze? zawierało dość zróżnicowane odpowiedzi, jednakże większość z nich mówiła o tym, że "w następnym roku stawiam tylko na wyrzutnie, bo są najlepsze" - ja akurat mam podobne zdanie, choć już na ubiegłego sylwestra postawiłem wyłącznie na wyrzutnie.

No cóż, dziękuje wszystkim za wypełnienie ankiety. Po sylwestrze w przyszłym roku również taka się ukaże, ale mam nadzieję, że frekwencja będzie znacznie większa.

Jeżeli chce ktoś sam zobaczyć wyniki, zapraszam tutaj:
http://www.ankietka.pl/ankieta/wyniki/id/9...i-20072008.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Na szczęście żaden z ankietowanych nie zaznaczył "Nie kupowałem" co raczej powinno nas cieszyć :wink:


Sorki, że się czepiam, ale udzielenie takiej odpowiedzi było niemożliwe-w kolejnym pytaniu trzeba było zaznaczyć firmę, z której mimo to się kupowało a także gdzie się kupowało itd. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...