Skocz do zawartości

JW313


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

WoW super wyrzutnia za tak niską cenę (stosunkowo), 100 strzałów w efekcie V. Bardzo ładne rozpryski ładunków i te małe kolorowe ,,cośie" wylatujące przy salwie. Super super super. Gdyby ta cena nie stanowiła 2/3 ceny mojego stuffu na tego sylwka to bym na pewno ją kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Gość Felix1

Wyrzutnia w tym roku kosztuję 196 PLN (wszystkie wyrzutnie PRO <NWP> staniały sporo).
Na filmie mi się bardzo podoba tyle strzałów i wielkie efekty. Strzela w układzie V a jeszcze takiej nie widziałem, zastanawiam sie czy nie odpalić czegoś po środku :mrgreen: Finał mógł by być troszkę lepszy bo ten efekt cracklingu to na filmie wygląda na mały. No i ta cena rewelacja, tańsza od achillesa o 100 zł. Widać że Jorge ma bardzo ładne wyrzutnie PRO <NWP> i wcale takie drogie nie są tylko trudno jest je dostać. NA 99 % będę miał ją w swoim stuffie ponieważ ją zamówiłem a jorge podobno ma na magazynie. Jak dojdzie do mnie paczka to zrobię jej zdjęcia bo nikt chyba jeszcze nie widział i mogę podać wymiary :) I jestem ciekaw w jaki sposób będą ustawione rurki bo chyba troszkę inaczej niż w Super Show 4 i może będzie o podobnych wymiarach jak ona. Po sylwestrze dam film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Felix na końcu nie dziw się, że efekt nie jest imponujący wizualnie bo to nie cracling tylko szelki salut. Na żywo huk na prawdę nizły. Co do układu efektu to ja preferuje W jak np w baterii LH41-25 ze Śmieszka. nie wiem czy ci sieopłaca odpalać coś posrodku jak już to coś w stylu Cudaka. Ja osobiscie dałbym na środku pożądną fontannę na stojaku. jeśli chodzi o układ rurek to środek jest pusty a po bokach są grupy po 5 rurek ustawinych pod kątem. Oststni rząd jest taki jak w standardowej wyrzutni FAN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Felix1

Film mojego autorstwa

http://pl.youtube.com/watch?v=5USOEESKBdQ

sry że tak nagrane ja stałem 30 m od niej i nie dało sie obiektywem uchwycić, próbowałem sie oddalić ale nic z tego, efekty na żywo trochę za bardzo rozłożyste ale piękne, a na finał SALUTE huknęło porządnie , za tą cene to jak najbardziej ją polecam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...