Skocz do zawartości
  • 0

Gdzie bezpiecznie strzelać mozdzierza?


Achtung111

Czy zgadzacie sie ze mna?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • Tak
      10
    • Nie
      2


Pytanie

Mam pytanie chce kupic sobia w tym roku na sylwka mozdziez z biedronki ( o ile bedzie ;)) i nie wiem jak sie je odpala. A drugie pytanie: ile musi byc odleglosci od domu i ludzi bo ja strzelam przed domem tuz przy schodach bo dalej jest ulica i jest to ok 5 m od domu i ludzi :mad: a z tylu domu nie moge bo nad podworkiem idzie kupe kabli :mad: Zawsze tak strzelalem rakietami wyrzutniami i wszystko bylo OK i teraz nie chce zeby cos sie stalo ani stracic kasy. Moze lepiej jakies rakiety? Pomozcie
Jutro dam zdjecia jak wyglada miejsce gdzie strzelam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Mam nowy filmik mojego piroplacu w lepszej jakości ;)
http://pl.youtube.com/watch?v=G3b3Unqa9qo


Jeśli przed odpaleniem sprawdzisz, czy szelka luźno ,,lata" w środku rury to powinno być ok;) Oczywiście na wszelki wypadek ,,odsuń" widownię na max. odległość.

Też będę musiał trochę pomyśleć nad zlokalizowaniem mojego stanowiska do strzelania, bo mam długi ogród (25-30m), ale za to wąski i jest tam jedno drzewo, które mam nadzieję nie będzie mi przeszkadzać :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A mam jeszcze jedno pytanie (a mowilem zeby nie kasowac tematu :P)
Jak odpala sie mozdzierz podwojnycylindryczny, i jakie jest jego "pole razenia"?
Mam na mysli mozdzierz ze smieszka: http://www.bum.bytom.pl/sklep/product_info...products_id=583


tak jak zwykły moździerz i pole rażenie też jest takie same tylko że są dwie eksplozje i rura od moździerza jest troche dłuższa ale z tego co zauważyłem to są ona drogie np z sp w carefour kosztował 70 zł prawie 6 kul :neutral: :neutral:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No to co ze drogie ale jak chce sie miec fajny efekt to trzeba bulić :P Pozatym ta akurat jest tania (40zł)
Edit: czy moge ta mozdzierz rowniez odpalic na moim piroplacu ? (link do jego filmy podalem wyzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...