Skocz do zawartości

[AMATOR POKAZ] Sylwester 2007 by ZIP


ZIP

Rekomendowane odpowiedzi

Zmontowany programem Adobe Premiere PRO CS3 film z tego Sylwestra.
Zobaczycie w nim m.in jak nie należy używać rzymskich ogni Colorful Peony i różne ciekawe wyrzutnie, które nie mam pojęcia jak się nazywały :mrgreen:
Plik ma 53mb.
Do działania potrzebne kodeki z www.divx.com ,albo ffdshow, ale to chyba wszyscy mają.

:arrow: http://www.sendspace.com/file/2xhyif
Youtube :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=RyUlKY-OvW4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZAJE*ISTY FILM!!! :D Normalnie profeska, rispekt ;) Fajewerki też super, niektóre to nie twoje prawda? Te takie co przechodziły w takie wieelkie palmy z craclingiem :mrgreen: Ale filmik zrobiłeś extra 10/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem mpiwowski, żeby podczas Sylwestra tylko niektóre fajerwerki nie były moje :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż prawie profesjonalny , do ideału mało brakuję.
Szkoda , że niektóre fajerwerki nie były wasze(a widziałem chyba eldorado i jw408).
Film bardzo mi się spodobał - 10/10 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupio sie "bawicie". Jak Ci kiedys pocharata lapke albo poparzy pozadnie pysia to zaczniesz wtedy moze myslec uzywajac fajerwerkow. Twoi kumple to samo. Masz 17 lat Twoi kumple pewnie tez a zachowujecie sie jak byscie mieli nie wiecej niz 12... Powodzenia zycze w przezyciu w calosci kolejnych "zabaw" z fajerwerkami.

pzdr Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no... ja tylko filmowałem...
Nie kazałem mu trzymać tego rzymskiego w łapie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, pol biedy z rzymskim, ale te rakiety po ziemie albo ta rakieta co wybuchla doslownie 2 metry od jakiegos Twojego kumpla, mial sporego farta ale kurtka chyba popalona? Chyba, ze ja cos zle widze na tym filmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmik niezły;d 10/10 montaż extra
My circoblitza do pudełka wrzuciliśmy;d ale na ziemi wybuchł xD
Mieliśmy identyczny efekt co ty tego cricoblitza jeszcze crackling do tego xD mój kolega stał z 3m od niego kiedy się odwrócił walnęło xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był circoblitz, który nie wiedzieć czemu nie poleciał w górę i wybuchł natychmiast nawet nie odpalając silniczka.
Nikomu nic się nie stało, żadna kurtka nie była spalona, nawet tego gościa, na którego poleciały wszystkie gwiazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...