Skocz do zawartości

Czym zająć wolny czas?


dumel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Szukam jakiegoś ciekawego zajęcia którym mógłbym się zajmować wieczorami w domu. Przez ponad rok była to piro amatorska, ale musiałem z tym skończyć z powodów prawnych, teraz tylko wyroby komercyjne, ale nic nie daje takiej radochy jak własny wyrób.
Weekendami chodzę z wykrywką i szperam w ziemi. A wy czym się zajmujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedzę przed kompem jak jest zima, kiedy wiosna i lato zajmuję się wieczorami jazdą na deskorolce i słuchaniem muzyki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją pasje poświęciłem grze GTA, od 7 lat gram w ta grę, gra rozluźnia, pozwala zapomnieć o wszystkim, od 2 lat zajmuje się stuntami, czyli akrobacjami pojazdów, gdy tylko dostałem dni po premierze pudełko z VC od razu zrobiłem parę misji, to było z 5-4 lata temu,
mój pierwszy udany stuff, jest na you tube, kręcony był 4 lata temu ;) potem zapomniałem o stuntach i kleiłem dalej misję, nie zapomnę roku 2005 kiedy zakupiłem San Andreas, ale 2002 rok był dla mnie przełomowy, pod choinkę otrzymałem GTA3, i do dzisiaj poświęcam się tej pasji, jeździłem też na desce w zimie jak nie było śniegu, ale zrezygnuje z tego sportu, po tych 5 latach :P , muzyka mnie nie kręci już tak jak kiedyś, coraz bardziej nie lubie Reagge bo to "muzyka ćpunów" ciągle palą skręty i to ich dżamajka joł joł, wole Hip-Hop hyh....
Dlatego na zimowe wieczory GTA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimę przeważnie granie na kompie itp :) a w lato wychodzę na dwór na prawie cały dzień:) trochę w kosza pograć itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są wiosna i jesień. Wtedy to nie ma co robić :???:

Ja będę kupował paczki z fajerwerkami. To może będą coś wystrzeliwał w ciągu roku :wink: Bo nie wytrzymam. A tak to granie na kompie, jeżdżę tez na wycieczki rowerowe, bilard, tenis stołowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zimę to: pirotechnika amatorska, gra CS 1.6,jazda na nartach.
Wiosna, lato, jesień : czasami CS 1.6, jazda na moto (simsonek) , jazda na rowerze w terenie, piłka nożna i sport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W lato jeżdżę zawodniczo na rowerze w downhillu , pływam , gram w piłke i w siatkówkę.
W zimę jeżdżę na zawodniczo na nartach , oczywiście fajerwerki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Lato:granie w gierki,jeżdżenie na quadzie i na bmx'ie,jeżdżenie z kumplami nad jeziorko,granie w gałe,tenis stołowy itp
Zima:jeżdzenie na nartach i snowboardzie,fajerwerki,granie w gry typu fifa,gta czasami sims xD,tenis stołowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix1
Najgorsze są wiosna i jesień. Wtedy to nie ma co robić :???:

Ja będę kupował paczki z fajerwerkami. To może będą coś wystrzeliwał w ciągu roku :wink: Bo nie wytrzymam. A tak to granie na kompie, jeżdżę tez na wycieczki rowerowe, bilard, tenis stołowy.



Ty cały rok o tych fajerwerkach myślisz ?

W lato: rower jakieś dłuższe wypady z kolegami, piłka nożna, chodzenie na basen,
W zimę jak wieje po d*pie to niestety zostaje siedzenie w domu i oglądanie TV, filmów, komputer albo do kolegi do domu można wpaść, kolegę zaprosić do siebie byle sie samemu nie nudzić ;) no i jak sie wyjeżdża gdzieś to na narty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...