Jump to content
Sign in to follow this  
tomek91050

HE0958 Piratka

Recommended Posts

Trocheich mało w paczce ale jak masz trochę kasy to możesz sobie pozwolić i podokuczać sąsiadom jak nie masz co robić. moim zdaniem nie opłaca ich się w małej ilości kupować lepiej kupić po cenie churtowej kilka paczek :twisted:

Kupiłem je w auchanie po 2zł za paczke(teraz już ich nie ma).
Huk niezły , ale na całą paczke miałem niewypał :neutral:
Polecam je.

Kupiłem w hurtowni 2 paczki po 1,40zł jedna.Już odpaliłem jedną paczke i musze powiedzieć że niezły huk jak za taką cene.Słabsze od big piratek z tropica ale o ponad połowe tańsze.Polecam.

Kupiłem 2 paczki w auchanie na próbe i bardzo mnie zaskoczyly.
Można je porównac do k0204, ale znacznie szybciej wybuchają, polecam !

miałem ich 2 paczki, jak na wielkość to huk bardzo mocny ale za 1 paczke dałem... 10zł!

jeśli znajdzie sie je po tańszej cenie to polecam. niestety miałem dwa niewypały, pewnie dlatego że zrzuciłem je z balkonu (wysokość) a na dodatek było kilka cm śniegu. Na dodatek mają długi lont więc są bezpieczne. 10/10

Bardzo polecam te petardki u mnie chodzą po 5zł za opakowanie .mają mocny huk.Rzadko kiedy mi sie zdarza niewypał :smile: 10/10

Osobiście polecam ;). Kumpel miał i odpaliliśmy jedną na jakimś podwórku i na plaży. Na podwórku huk bardzo fajny (głośny i roznosił się). Na plaży ta petarda jest mistrzowska. Niesamowity efekt, a rozgłos był na cały monciak, bo niedaleko mola wywaliliśmy ;). Wiadomo, że nie kazdy ma dostęp do plaży, ale wystarczy jakieś przestrzenne boisko i huk będzie przyzwoity. ;). Za taką cenę naprawde warto, bo napewno lepsze od K0204. POLECAM. ;)

Bardzo dobre, ja posiadam aktualnie żółte piratki, zauważyłem że na zdjęciu są srebrne piratki i nie są z przedstawionego na obrazku opakowania. A tak wogóle to polecam je wszystkim to bardzo dobre petardy, kupiłem je od kumpla polecam go sprzedaje 30 groszy za sztukę.

Ja tez je polecam ale z innej firmy...
Mialem te z hesti i ze śmieszka wydaje mi sie ze ze śmieszka sa mocniejsze...

Mam je teraz. Niezły huk po przykryciu puszką dno puszki odlatuje a puszka wylatuje na jakies 10 m w gore. POLECAM 10/10

Kocham te petardy ;d ostatnio włączył się alarm sąsiada jak wyrzuciłem jedną pod płot...
Ja je serdecznie polecam huk jest b.dobry. 9/10

Również polecam ! Huk jak n te petardy jest naprawdę świetny. Co roku je kupuję w Auchanie bodajże po 2.50zl paczka. Najlepiej slychać wybuch gdy są w powietrzu np. jak odpalisz i wyrzucisz mocno w powietrze żeby wybuchła w locie.

Ja tez je polecam ale z innej firmy...
Mialem te z hesti i ze śmieszka wydaje mi sie ze ze śmieszka sa mocniejsze...

Z Hestii One są najlepsze Super Huk oczywiśnie nie taki jak Achtunga ale za 3 zł??
Polecam 9/10. :smile:

Dobre petardy kupiłem chyba 2paczki na 7/8 długo się pali lont ale niezły huk mają :)

Dobre petardy kupiłem chyba 2paczki na 7/8 długo się pali lont ale niezły huk mają :)