Skocz do zawartości
  • 0

Jaką wybrac moździerz do 40zł?


Ronaldinho

Pytanie

Witam, chce kupić moździerz mam do was pytanie: jaką moździerz polecacie.Chciał bym taką żeby miała ładne efekty, najchętniej z Jorge albo Hestii i żeby cena wynosiła ok. 40zł.Proszę nie pisać o moździerzy z biedronki ponieważ w biedronce w moim mieście jest już niedostępna , tez proszę pominąć ,,Pumę,, ponieważ miałem ja na ostatniego sylwestra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jaki jak już. Ja polecam moździerz z Biedronki jak nie ma to poszukaj w innych bo warto i moździerz z Reala Winner Party (29,95 zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki ,pójdę w czwartek do Lidla i jak będzie dostępna to sobie kupie.

[ Dodano: 2007-12-24, 11:13 ]
Sklepy do których mam dostęp to: Lidl, Kaufland, Albert,Netto,Intermarche,Biedronka ale już niema. A ta moździerz z Kauflandu to ma ktoś ja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dobra dzięki.Zastanowię sie i napisze jaka kupiłem.

[ Dodano: 2007-12-24, 11:35 ]
Mam jeszcze jedno pytanie ponieważ zeszłego sylwestra moździerz obsługiwał mój tata ale w tym roku umarł :cry: , wiec jak sie obsługuje taka moździerz? Wystarczy włożyć te ,,kulkę,, do tej rury i podpalić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No poprostu wkladasz ladunek do rury ta mniejsza czescia w dol i podpalasz lont :wink:
P.S sie pisze ten mozdzierz, a nie ta mozdzierz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Trzeba wsadzić do środka kulkę lont jest bardzo długi więc będzie wystawał należy podpalić i uciekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Bierz z Biedronki


jaki biedro maniak....
dzieci biedro
przecież ten z lidla jest chyba tańszy a lepszy!!!!!! czy wy jesteście ślepi ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Bierz z Biedronki


jaki biedro maniak....
dzieci biedro
przecież ten z lidla jest chyba tańszy a lepszy!!!!!! czy wy jesteście ślepi ??


Każdy ma swoje zdanie więc uszanuj to

Ja myślę że z lidla będzie lepszy bo podobno ma zróżnicowane efekty a nie same kolory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No tak ale ma mniej strzałów, jakbyś se policzył to jeden pocisk moździerzy z Biedronki wyszedłby taniej niż jeden pocisk moździerzy z Lidla, a efekty to prawie takie same mają.

Ronaldinho - przeciec do Biedronki może dojść jeszcze nowa dostawa po Świętach i wtedy moździerz może będą mieli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pójdę sprawdzić w czwartek do biedronki jak nie przyjdzie dostawa to kupie z Lidla albo zobaczę w arsenale. Ma ktoś film moździerzy z biedronki?

[ Dodano: 2007-12-24, 13:45 ]
A co myślicie o:
JW47 Super Artillery http://video.google.pl/videoplay?docid=-70...h&plindex=0
JW24 Magnum
JE43 Gladiator :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wiecie co lepiej kupić rakietki thunder za 20zł około jest ich 12 szt. i efekt też ładny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak do 40 zł to radzę Ci wziąć ten z Biedronki i ten tańszy z Liddla wyjdzie 42 zł. Film moździerza z Biedronki znajdziesz na YouTubie, nawet ja wczoraj odpalałem 6 ładunków i wrzuciłem na YouTube tylko, że niestety nagrywane telefonem. Rok temu koszt ładunku w obu moździerzach był taki sam (10 gr więcej ten z Biedronki) - 2 zł za pocisk, teraz ten z Liddla jest droższy o 20 gr. Nie kłóćcie się już o cenę, bo 20 gr to nie różnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja Ci proponuję wybrać pomiędzy 3 moździerzami:

1. JW86 z Biedronki 1.2'' za 25 zł według mnie bardzo dobry
2. SP007 Artillery Shells z Lidla 1.5'' jeszcze lepszy od JW86 bo ma zróżnicowane efekty.
3. Laser Shell z Hestii 1.2'' w zeszłym roku był w Carrefurze chyba za 27.99 jak dobrze pamiętam.

Wybór należy do Ciebie...

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

A ja widziałam jakieś moździerze w Cerrfourze... był identyczny jak ten z Biedronki tylko, że 4 kule i z Hestii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...