Skocz do zawartości
  • 0

Pytania do quizu


Arturo

Pytanie

Jesteście w stanie pomóc w utworzeniu pytań do quizu o fajerwerkach? Ogólnie myślałem o utworzeniu na sklepie quizów z wiedzy o fajerwerkach/pirotechnice podzielonych na różne poziomy trudności może ktoś z was miałby pomysł na pytania i odpowiedzi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Rozumiem, że pomysłów na pytania i odpowiedzi nie udostępniamy tutaj, tylko wysyłamy Tobie na priva, aby ktoś nie znalazł odpowiedzi na forum?

Chyba, że jednak tutaj? Z nadzieją, że regularni klienci nie będą na tyle zdeterminowani by oszukiwać samego siebie poszukując odpowiedzi do pytań w google, który później przekieruje ich tutaj do tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z jednej strony można by na priv, bo jak będzie publicznie to nie będzie zabawy :) A tak może i forumowicze sprawdzą swoją wiedze :P Ja sam mam sporo pomysłów, ale jestem ciekaw też jakie kto miałby pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Myślę, że jakieś pytania dotyczące kształtów efektów, rodzajów fajerwerków i ich charakterystyki mogłyby stanowić spory udział pytań w quizie.

Dajmy na to:

1. Wybierz opis efektu, który najlepiej oddaje to, co robi w powietrzu żyrandola (girandola):
a) kręci się na ziemi wokół trzpienia i sypie dookoła snop iskier, ale nie opuszcza ziemi
b) kręci się najpierw trochę w górę, potem trochę w dół, i z powrotem w górę, i tak na okrągło, świecąc przy tym tak jak bączek, ale za każdym razem unosi się trochę nad ziemią
c) kręcąc się sypiąc iskry, wzlatuje na pewną wysokość nad ziemią i utrzymuje mniej więcej stałą wysokość aż do wypalenia
d) przez cały czas leci ku górze kręcąc się dookoła aż do momentu wypalenia i czasami wybucha w powietrzu tak jak szelka czy rakieta

2. Wybierz opis, który najlepiej oddaje efekt pękających gwiazdek "crossette":
a) spadające gwiazdki opadające aż do ziemi, które dzielą się na dwie części wraz ze spadaniem
b) kolorowe kule, które rozdzielają się w powietrzu na kilka kul rozchodzących się we wszystkie strony, zwykle o tym samym kolorze, ale nie opadają do ziemi
c) kolorowe kule, którym w locie za każdym razem towarzyszy efekt trzeszczenia "cracklingu"
c) kolorowe kule, które rozdzielają się w powietrzu na kilka kul, którym za każdym razem towarzyszy efekt trzeszczenia "cracklingu"

Nie podaję, która z odpowiedzi w pytaniach jest  prawidłowa : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przyznam, że ciekawe pytania, ale nie wiem czy odpowiedzi nie są za długie :P No i co do girandoli nie byłbym pewny odpowiedzi, bo widziałem różne modele i pasują mi 3 odpowiedzi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...