Skocz do zawartości

Gdynia - sklepy i hurtownie


macar

Rekomendowane odpowiedzi

Na ulicy Puckiej jest hurtownia Tropica.Mam z z tej właśnie hurtowni 2 ballety :grin: .Potem no wiadomo,Real,Tesco,Biedra,Kaufland etc. Stosika to na hali krytej na dole mieli małe stoisko(chyba Hestii),ale drogo.Na Morskiej nie daleko Kauflandu jest szyld Fajerwerki i można tam kupić głównie wyrzutnie i petardy Tropica :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, mam jeszcze jedno pytanie: czy widzieliście gdzieś window makery i stroboskopy? Bo nigdzie nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Hm no nie wiem w tym roku zamierzam kupić moździez za 350zł w makro(o ile będzie w ofercie) .Widziałem bardzo ładne efekty tego moździeża(na rysunku).A do hurtowni na pewno zawitam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech w makro ceny są wysokie i nie najlepszy stan fajerwerków kiedyś kupiłem tam mozdziez za 150 zł pudełko cale nowiutkie otwieram a tu zonk 4 ładunki przepołowione :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to możliwe mogło być, u mnie wszystko jest ogrodzone i jak chcesz coś bliżej zobaczyć to wołasz babke i przy niej sprawdzasz produkt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Byłem dzisiaj w tej hurtowni tropica i ceny mają niestety dośc wysokie,nawet duży wybór,można wziąć katalog ;D znacie może jeszcze jakieś hurtownie w gdyni??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Witam ja tez jestem z gdyni. Chial bym powiedziec na temat tej hutowni na puckiej. Nie warto tam jedzic bo sie po prostu nie oplaca. Jest tam cholernie drogo bylem ,tam 2 dni temu kupilem pare pierdolow i troche zaplacilem, jezeli zalezy komus na bateriach to nie jedzie tam tak samo z rakietami wyskoczyli z cena 35zl, a w lidlu mam chyba te same za 8zl. Tak samo przy kaufie na morskie to jest sklep który zaopatruje sie w tej hurtowni i tam jest jeszce drozej paczka picolo 2zl:P Wiec proponowal bym FM albo markety bo nie oplaca sie tam kupowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam ja tez jestem z gdyni chial bym powiedziec na temat tej hutowni na puckiej nie warto tam jedzic bo sie po prostu nie oplaca jest tam cholernie drogo bylem tam 2 dni temu kiplem pare pierdolow i troche zaplacilem jezeli zalezy komuc na bateriach to nie jedzie tam tak samo z rakietami wyskoczyli z cena 35zl a w lidlu mam chyba te same za 8zl tak samo przy kaufie na morskie to jest sklep ktury zaopatruje sie w tej hurtowni i tam jest jeszce drozej paczka picolo 2zl:P Wiec proponowal bym FM albo markety bo nie oplaca sie tam kupowac.


Jakbys postawil jeszcze czasami jakis znak przestankowy, to byloby super rolleyes.gif.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj czepiasz sie:P.


Czepiam sie, bo zrobiles tyle bledow w 1 poscie, ze tragicznie sie to czyta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...