Skocz do zawartości

[ Papa striX ] Polowanie 2023 czas zacząć ;)


Papa striX

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny ciekawy piro program, z którego korzystasz. Zobaczymy na ile bogaty w efekty jest Finale 3D, ale myślę, że spokojnie pokryje większość efektów i fajnie odzwierciedli rzeczywistość :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minutes ago, mantis said:

Kolejny ciekawy piro program, z którego korzystasz. Zobaczymy na ile bogaty w efekty jest Finale 3D, ale myślę, że spokojnie pokryje większość efektów i fajnie odzwierciedli rzeczywistość :)

mam wersje pro, a efekty trzeba ręcznie tworzyć od 0 bo nie wspierają importerów naszych wiec wszystko trzeba ręcznie wklepywać, a najlepsze że opisy z opakowań maja się nijak do efektu na niebie :D:D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy poniedziałek i dotarła paczuszka :)

 

PXL-20230206-111048277-MP.jpg

 

Perełka bardzo ciężka do dostania JW80

TXB378

ECO-F-L25-3

BZ42S-3508

BZ50S-7008

BF25S-1015

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarła paka od Lem

trashed-1678466249-PXL-20230208-16372242

 

Cyklopik i Łubudu warte uwagi nowości

Dodatkowo jeszcze jeden Hokus Pokus i komety Dafne 

zachęcam do sprawdzenia Hydry bardzo ciekawa kostka 

maleństwo na topie to gratisik

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Papa striX napisał(a):

Dotarła paka od Lem

trashed-1678466249-PXL-20230208-16372242

 

Cyklopik i Łubudu warte uwagi nowości

Dodatkowo jeszcze jeden Hokus Pokus i komety Dafne 

zachęcam do sprawdzenia Hydry bardzo ciekawa kostka 

maleństwo na topie to gratisik

 

@Papa striX z grubej rury lecisz nie ma co tamto. Cyklop tez mnie kusił... ale ktoś mi go sprzątnął. Dlugo czekales na paczke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minutes ago, Piotrek007 said:

@Papa striX z grubej rury lecisz nie ma co tamto. Cyklop tez mnie kusił... ale ktoś mi go sprzątnął. Dlugo czekales na paczke?

Zamówiona w czwartek więc niecały tydzień 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same premium kochy wlatują wliczając serię Tropic Pro. Silent Night był ciężki do dorwania w drugiej połowie 2021 roku, a teraz jakby wrócił do łask.

Ładny upload od Jorge, z czego większość to nowe pozycje w asortymencie tego importera. Hokus Pokus w ubiegłym roku testowałem, wachlarz z regularnymi odstępami między strzałami i wyrzucający komety na w miarę równą wysokość, to się prezentuje bardzo dostojnie na niebie. Głośność przedstawienia trochę większa niż w silentach, ale nie aż tak duża jak w klasycznych rozpryskach 20 mm. Exclusive Collection mała kostka, ale efektowna, jedna z lepszych baterii spośród tych małych, o ile strzela tak samo mocno jak dawniej. Intensywne srebrne ramiona z dużym naświetleniem. W przeszłości nie miała tej plastikowej podstawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zebrała się kolejna mała ilość wszystko kupowane prywatnie.

 

PXL-20230227-105544728-MP.jpg

 

JW816 naprawdę świetna kątówka.

2x CLE4821PL CBŚP 

CLE4033PL Crazy Clown

Cowboy Rodeo PS10020-04

RKC200 chyba przedstawiać nie muszę

JW4091, 30729 THOR i TXB271 dokupiłem 2 sztuki bo sprzedawca wycenił je super korzystnie.

 

W dniu jutrzejszym cykne wam fotkę stufu przygotowanego na testy na YT.

A będzie naprawdę grubo bo :

Ponad 70 różnych fontann w tym wiele smaczków.

Przeszło 40 rożnych single shotów.

Test baterii Rzymskich 90-100-150-200 strzałowych różnych producentów. Oraz test flar i stroboskopów. Więc będzie ciekawie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...