Skocz do zawartości

[BumBumBang] Stuff 2023


BumBumBang

Rekomendowane odpowiedzi

Moj drugi pokaz łączony lontem. Przepraszam za jakość nagrania. Niestety nie obyło się bez wpadek. Smuggler nie odpalił i była przerwa w pokazie. Później jeszcze razem z Skyterrorem miała odpalić Cracker Palmen, ale też zawiódł lont...

Ogólnie jestem zadowolony. Gdyby nie przerwy to wyszłoby w miarę dynamicznie. Mój największy zawód to Super Bomba... Dorzuciłem ją w ostatnim momencie i nie zrobiła szału. Na plus Rap&Reggae. Wszystkie 30 mm mogłyby tak walić. Sztosem było połączenie Thermonucleara z dwoma Ghostami. Zrobiła się niezła sieka na niebie.

Niektórzy, tu narzekali na kostki 20 mm, moim zdaniem jak się je dobrze zaaranżuje w pokazie to da się z nich osiągnąć dobry efekt, który zrobi wrażenie. Vivaldi przykół uwagę publiczności choreografią, Ghosty zrobiły siekę, Rainbow, który sam pewnie wypadłby marnie, to w połączeniu z Space Linem powiększył efekt na niebie, a kolory ładnie się zgrały. Smuggler to piękne serie, ale nie nagrało się od początku :( Fireball i JW4066 ustawione pod delikatnym kątem,  pięknie się ułożyły. Kostki od Sr Pyro pokazały klasę. Wszystkie zrobiły robotę. Brocade Skyterror, każdy powinien chociaż raz odpalić. Gold 35 świetnie wypadł. Finałowy Gold to marzenie i salwa na koniec... miodzio. Gdyby nie ta przerwa to finał ładnie i dynamicznie by wjechał, ale i tak było pięknie. 

Nie i zabrakło jednak salutów. Nie udało mi się już nic sensownego zakupić. 

Zapraszam do oglądania filmu. 

https://youtu.be/-H4c5La6b2s?si=1A8xO-nvajjAmrus

Kolejność odpalania:

CEL100-02 - VIVALDI - GAOO

PM2331 - RAP & REGGAE - PYROMORAVIA

JW916 - RAINBOW + JW818 SPACE LINE II - JORGE

SFC15366 - CELNY - ISKRA

8053 - SUPER BOMBA - PYROCO

PS15256 - NEW ALTITUDE A - PYROMORAVIA

TXB810 - SMUGGLER - TRIPLEX

CLE4319 - THERMONUCLEAR - SR PYRO + 2x JW2041 - GHOST - JORGE

PXB3613 - FIREBALL XXL - PIROMAX + 2x JW4066 - EXCLUSIVE COLLECTION 5 - JORGE

TB166 - SCREAM - TROPIC + CLE4024 - GOLD EDITION 35 - SR PYRO

CLE4152BS - BROCADE SKYTERROR - SR PYRO

FC30-16-10 - GOLD CRACKER PALMEN - FUNKE 

CLE4117 - GOLD EDITION 998 - SR PYRO 

Edytowane przez BumBumBang
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...