Skocz do zawartości

[Koopacz] Dozbrajanie 2023/2024


Koopacz

Rekomendowane odpowiedzi

19 godzin temu, mantis napisał(a):

Aż mnie tym zaintrygowałeś. Który sklep pakuje w pomarańczowy papier?

[offtopic] Fajne hobby, choć raczej wymagające cierpliwości. Nie wiem na ile można sobie takie znajdy wziąć do domu, ale pewnie trzeba je jakoś zgłaszać. [/offtopic]

Odpalaj.pl  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Z racji niewielkiej (dwucyfrowa) odległości od Słubic,odwiedziłem dzisiaj tamtejszy sklep. Całość przeznaczam na Sylwestra.

Z nowej gamy Argento tylko Expression przypadła mi do gustu. Gatling nieźle się prezentuje na filmie,a rakietki ( bo za rakietami nie przepadam) do zabawy.

Pozdrawiam IMG_20230915_172336.thumb.jpg.f39eba6e664584bf1afa4b9bed447377.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy ile osób kupi na FF w tym roku gatlinga/miniguna. Biorąc pod uwagę, że jest to dopieszczony rzymski ogień z walorami wizualnymi gadżetu militarnego, to pewnie ktoś się skusi. Sam mam coś takiego w planach do kupienia kiedykolwiek, nie wiem tylko, który jest najmocniejszy, albo który wychodzi dobrze w kategorii cena/jakość, trzeba byłoby zrobić oddzielny research.

Co do rakiet 3-stage: odpalałem je już kiedyś w sylwka 2018. Pierwszy gwizd był tylko mocny, dwa pozostałe uniosły rakietę już na niewiele większą wysokość w połączeniu z bardziej dyskretnym gwizdem. Gdy pierwszy gwizd jest mocny, dwa kolejne wypadają na tle tego pierwszego jak nerfy od strony wrażeń widowni (słuchaczy). W ogólnym rozrachunku rakiety przynajmniej warte spróbowania, wziąłbym je drugi raz, gdyby tylko było jakieś dragon promo na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Witam

21 października jest zlot w Słubicach.

Będą prezentowane nowości od Funke,m.in. Niebiański. Osoby biorące udział w zlocie mogą liczyć na rabat podczas zakupów w sklepie.

Chociaż mam do Słubic 80 km, zarezerwowałem sobie hotel. Fajnie będzie spotkać się z innymi piromaniakami z całej Polski .

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Z racji ustawiania się kolejki na sylwestrowe zakupy u mnie przez znajomych z roboty, stwierdziłem,że czas zacząć robić zapasy takie,aby mi też coś fajnego zostało. Tych wyrzutni nie trzeba chyba reklamować - robią to ich efekty.

Zakupione w dwóch różnych sklepach,ale po dobrych promocyjnych cenach.

Pozdrawiam

Ps. Policzyłem ostatnio wszystkie kostki - 94 w różnych lokalizacjach. Jak dojdę do setki, kończę na ten rok. 🎆

IMG_20231006_182407.jpg

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ostatnia paczka weszła.

Na filmie efekty częściowo zbliżone do Angel od Jorge. Biało czerwone.

Cena też była dobra. Uznałem więc,że warto wziąć dwa. Jedna poleci 11 listopada. Druga na później. Ciekawostką jest NEC - równo 777 g.

Pozdrawiam 

Ps. Małą korekta co do ilości wyrzutni na stanie. Razem z zamówionymi  - Wzór i Pandemia, które idą do mnie, mam w sumie 105 sztuk. Czyli koniec z zakupami .

 

IMG_20231007_224444.jpg

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

IMG_20231214_222312.thumb.jpg.22a78612c3b04f6843a75a8d22264f7a.jpgWitam

To już ostatnie zakupy w tym roku.

Black Cat z sentymentu- była to pierwsza moja kostka używana wielokrotnie do pokazów.

Hoota nigdzie nie widziałem,ale pójdą na początek na Sylwestra.

Txb263 może być alternatywą dla Tb166. Zobaczymy jak wypadnie.

Pozdrawiam 

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black Cat dla wielu był pierwszą wyrzutnią 30 mm. Kiedyś flagowiec Jorge, obecnie na peryferiach, ale jak najbardziej sentymentalna wyrzutnia, powrót do niej musi być czymś w rodzaju stacjonarnej podróży.

Nie widzę za bardzo nagrań Hoot-a, być może tegoroczna nowość, jednak przy kalibrze 25 mm spodziewałbym się mocnych gwizdów. W ogóle Hoot ma być jakąś nową serią gwizdową od importera Gaoo, zobaczymy czy pokażą więcej pozycji z tej linii.

Co do wcześniejszych aktualizacji: Fire Show jako reprezentant niegdyś bardzo popularnej "amerykańskiej serii" od importera Pyro Moravia. Brocade Skyterror - mam nadzieję, że jest wart rekomendacji innych użytkowników, bo też się na tę baterię zdecydowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A miałem już nie kupować. Co najwyżej fontannę Pyrocco z Lidla jak ruszy sprzedaż. Gdzieś ktoś napisał o sklepie Piroandrzej.

Chciałem lont szybki i jest tam. Wyrzutni trochę i ceny bardzo fajne.

Paczka przyszła. W gratisów paczka piromaxowej odmiany laser balls i malutki karabinek. Wyrzutni chyba nie trzeba opisywać. Przydadzą się na jakieś małe co nieco ( może przed godziną 0:00.....

Przy okazji- dla Was- Członków tego forum- zdrowych, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół Świąt Bożego Narodzenia. Dla tych ,co nie obchodzą - spokoju ducha i ciała w ten czas. 

Pozdrawiam 

IMG_20231219_144820.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę myślałem, że circoblitze wróciły do łask. Produkt o nazwie Mosquito Cirkoblitz jest jednak czymś w rodzaju pomostu między bączkiem a prawdziwym circoblitzem. Do zabawy w każdym razie dobre. Z racji na brak kto wie jakiego efektu świetlnego, kilka sztuk zawsze można puścić w dzień (przy świetle słonecznym).

Niech szybki lont służy na pokazie. Przy okazji mamy namiary na sklep, gdzie taki lont można zakupić.

 

Zdrowych i Spokojnych Świąt!
~ Mantis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Serio- to już ostatnie zakupy w tym roku.  Marketowe. Show Time skusiło mnie ilością strzałów i efektami pokazanymi przez jednego z twórców na YT. Fontanny Pyrocco pomimo niskich efektów robią robotę. Jorgowskie fontanienki od znajomego z punktu z Piro za znak gaśnicy zgodny z obowiązującymi normami.....

Z życzeniami dla Was wszystkich- aby przyszły rok był lepszy od mijającego i aby ta chora ustawa o zakazie dla psów to poszła do kosza.

Pozdrawiam 

IMG-20231227-WA0002.jpg

IMG_20231228_175839.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fontanny nie wyglądają mi po etykiecie na Pegasus z Aldi. Gdzie zatem kupiłeś i coż to jest?

Ustawa o zakazie psów zostanie z pewnością zagryziona : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...