Skocz do zawartości
Pyro man

KO204H Explosive IV

Polecane posty

pozwole sobie odkopać temat xD one są jakieś mocniejsze czy co czy może mają jakąś serie karabinową?

Wiem, że nie mają żadnej serii karabinowej. Najprawdopodobniej to jest coś w stylu Pirata (K0204) tyle że z inną poligrafią.

mam pytanie czy te petardy sa glosniejsze od k0204. Widzialem je w sklepie 12 szt. 3,60 powiedzcie czy sie to oplaca i czy ktos mial doczynienia z ta petarda

Pozwole sobie odkopać dośc stary temat z zapytaniem jaką to ma moc ? Wiadomo że nie jest to typowy KO204 (Cena do ilosci się raczej nie zgadza) Więc pytanko do czego można porównać tą petarde ?

A może nie ?

Miałem 1 paczkę w zeszłym roku i muszę powiedzieć że to ma huk jak JC05 albo i troszeczkę lepszy.W tym roku kupiłem 4 paczki i postaram odpalić jak coś to się odezwę.

Porównałem ostatnio tą petardę z K0207 Achtung od triplexa. Explosive IV zdecydowanie głośniejsze, wydaje mi się, że ma korpus grubszy od fp3 small ale mniej prochu, bo 0.6g. Petarda zdecydowanie opłacalna - jak dla mnie :) polecam, na pewno się nie zawiedziecie.

Witam.

Explosive IV jest opłacalna. Ma świetne wykonanie ( podobne do FP3 ). Ma silny huk, polecam.

Ostatnio testowałem tą petardę i muszę stwierdzić że ma naprawdę silny huk, co prawda nie porównywałem jej do JC05, ale wydaje mi się że może jej dorównywać. ;) Polecam tą petardę.

Kamilox :fireworks:

Petardy naprawdę opłacalne.Mam je co roku i jeszcze nigdy nie miałem niewypału.Huk na przykładzie tych petard klasyfikuje się tak:

1.859,Dum Bum

2.FP3 Big

3.Explosive lV

4.JC05

Ostatnio na odpuście kupiłem kilka sztuk i porównałem z bangami od tripla które explosiv bije na głowe pod względem huku. W cenie poniżej 4zł mogę gorąco polecić.

Odkopie temat bo petardy się zmieniły i to bardzo, huk niewiele mocniejszy od korsarza z arki lub JC09, nieco słabiej niż JC05. Petardy są o wiele mniejsze niż kiedyś, krótszy lont, słabszy korpus.Brak napisów na każdej petardzie jak to było kiedyś, jednym słowem jorge znowu spierdzielił całkiem dobre petardy.

Test odemnie: https://youtu.be/tRN_T9_wMSs

Nadal w miarę opłacalne ale zdecydowanie nie to co kiedyś.

W Bombashop są z napisami i lontem długim i w dodatku po 2,20. Taniej nie widziałem a drożej owszem, bo i po pięć złotych. Mam nadzieję,  że pomogłem.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się