Skocz do zawartości

[Papa striX] Zestaw pokazowy / sylwestrowy dla dzieciaków z ośrodka ^^


Papa striX

Rekomendowane odpowiedzi

9 minutes ago, CHRYSTIANO0o said:

Z tego co pamiętam to Super Power nie robił żadnych rabatów w BF itp. Jakim cudem wyrwałeś tego One Row`a w tak śmiesznych pieniądzach ?! 😮

Mnie biker kosztował 80zł, ale to była cena w po sylwestrowej wyprzedaży na pirohit. Wtedy jeszcze wyrwałem CLE4152 za 70 zł którego z pewnością znasz pod inną etykietą jako CLE4152BS Brocade Skyterror. Wystarczyło, że w kolejnym roku SRpyro zmieniło jej etykietę, nagrali recenzje u Machonego i ludzie się rzucają za prawie 2x większą kasę. Zabawne, że wyrzutnie, której nikt prawie nie tykał, nagle jest wykupiona ze wszystkich sklepów :D 

One row kupiona była w marcu chyba wystawiona była jako ostatnia sztuka z kosmicznym rabatem chyba w Ins

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Papa striX napisał(a):

Aż tylu tu ich było ?;)

Tak był nie jaki użytkownik bertekeuro który zrobił zbiórkę na pokaz dla domu dziecka i ani pieniędzy ani pokazu nie zobaczyliśmy 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minutes ago, endriu123457 said:

Tak był nie jaki użytkownik bertekeuro który zrobił zbiórkę na pokaz dla domu dziecka i ani pieniędzy ani pokazu nie zobaczyliśmy 🤣

To ja żadnej zbiórki nie robiłem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jeszcze było paru innych co się chwalili, że robią pokaz ale o jednym cisza a drugi pojechał na sylwestra do pragi i też nie było pokazu :D 

żeby nie było, że ktoś ci coś zarzuca to tylko takie ciekawostki i heheszki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minutes ago, k4n4li4 said:

no jeszcze było paru innych co się chwalili, że robią pokaz ale o jednym cisza a drugi pojechał na sylwestra do pragi i też nie było pokazu :D 

żeby nie było, że ktoś ci coś zarzuca to tylko takie ciekawostki i heheszki :)

Na spokojnie :) ja też z drugiej strony się nie chwalę bo jestem amatorem i sam pokaz też będzie amatorski ale nagram go i podzielę się jak to wyszło 😛

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byli i tacy co nie zrobili pokazu jaki zakładali bo kolega miał kolizję samochodową i nie dojechał. A samochód był grubo doprany pirotechniką :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minutes ago, Grvby said:

Byli i tacy co nie zrobili pokazu jaki zakładali bo kolega miał kolizję samochodową i nie dojechał. A samochód był grubo doprany pirotechniką :) 

Jednym słowem cały wachlarz krainy bajki i bujdy wyssany z d*py 😛 za przeproszeniem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Czas na mały UPDATE:

 

Sekcję Kątową zasilają :

- Triplex TXB766 X-Size 49s, kal. 30mm

- 2x Super Power B25-20F 25s, kal. 20mm

- Gaoo F-M36-1 New York Taxi 36s, kal. 25mm

 

PXL-20221223-164406778-MP.jpg

 

 

 

Sekcję większych kostek zasilają :

 

- 2x Wolff 1726 Cool Beauty 44s, kal. 20/25mm

- 2x Wolff 1729 MayDay 27s, kal. 20/30mm

- Triplex TXB074 Visarion 36s, kal. 25mm

- Klasek C4920DR Dragon Army 49s, kal. 20mm

 

PXL-20221223-164621547-MP.jpg

 

Jeszcze jedna paczka w drodze. Całość wleci około 30 grudnia.

 

A tutaj mały bonusik system montowany w nowym boxie i sznurowany  :

 

PXL-20221223-163744814-MP.jpg

PXL-20221223-163750288-MP.jpg

PXL-20221223-163816271-MP.jpg

PXL-20221223-163832209-MP.jpg

PXL-20221223-163938562-MP.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie prezentujący się designerski, craftowy system. Wraz z nowymi wyrzutniami i fotkami w temacie zaczęło robić się obiecująco. Będę czekał na nagranie po sylwku, bo zapowiada się ciekawie.

Wiesz już mniej więcej jaka będzie długość pokazu po połączeniu poszczególnych sekwencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Just now, mantis said:

Fajnie prezentujący się designerski, craftowy system. Wraz z nowymi wyrzutniami i fotkami w temacie zaczęło robić się ciekawiej. Będę czekał na nagranie po sylwku, bo zapowiada się ciekawie.

Wiesz już mniej więcej po połączeniu poszczególnych sekwencji jaka będzie długość pokazu?

14min 27sekund

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak kupiony system, fajnie, że będzie możliwość odpalenia z telefonu tego pokazu :) To chyba jeden z takich nowocześniejszych systemów na rynku, ale niestety droga zabawka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minute ago, CHRYSTIANO0o said:

Czyli jednak kupiony system, fajnie, że będzie możliwość odpalenia z telefonu tego pokazu :) To chyba jeden z takich nowocześniejszych systemów na rynku, ale niestety droga zabawka.

Nie do końca , wyrwałem na Amazonie prawdopodobnie beta borda ( tak mi się wydaje bo ma oznaczenie rev 0.1a beta ) i go oskryptowałem a jako że procesor ma ten sam co kobra to biblioteki działają te same , trudniej było a appka bo pierniczona chciała kodów chyba ich wewnętrzne zabezpieczenie ale wystarczyło skompilować i postawić pod własnym serwerem i śmiga :) no i baza fajerwerków oni mają te ich importowane na usa :) wiec wszystko trzeba wpisywać ręcznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dojechała i ostatnia paczka + mała wizyta w dyskoncie.

Mamy: 

- 2x SRPyro CLE4150 Vesmirna Ziara 56s, kal. 20/25/30mm

- 2x Wolff 1719 Fire Throne 35s, kal. 25mm

- 2x SRPyro CLE4031 Weapon 88s, kal. 20mm

- 2x Pyroco P990 Gigantica 90s, kal. 20/25mm

- Gaoo CEL100-02 Vivaldi 100s, kal. 20mm

- Gaoo CEL100-05 Mozart 100s, kal. 20mm

- 2x SuperPower E5620 1s, kal. 36mm

- 2x SuperPower E5621 1s, kal. 36mm

 

PXL-20221229-131201336-MP.jpg

 

Zdjęcie całości niebawem 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jestem i ja dowożę filmik jako z tych którzy się podejmowali;)

Nie obeszło się bez problemów.

 Właściciel parkingu na którym miał być pokaz skapitulował jak zobaczy ilość. Na szczęście kolega udostępnił działaczkę rolna niedaleko. 

Nowe przewody okazały się fabrycznie połamane i dojście gdzie jest awaria trochę nas z równowagi wyprowadziło.

Na sam koniec pokaz miały oglądać rodziny + opiekunowie i podopieczni , skończyło się na ponad 200 osobach w tym turystach i obcokrajowcach którzy akurat spędzali tu sylwestra.

 

Link: 

 

 

Za łapki jak i komentarz będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całość zaprezentowała się mega imponująco. Jak do tej pory najlepiej uchwycony tegoroczny pokaz pod względem jakości nagrania. Sound system też zrobił robotę. Spontaniczna dosyć opcja mieć tak 100-ileś widzów więcej niż się zakładało. Powinieneś pomyśleć o pro papierach i dorabianiu sobie tworząc pokazy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...