Skocz do zawartości

Co robicie gdy pada śnieg lub deszcz przed pokazem?


moris69

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze nie miałem takiego przypadku żeby w Sylwestra padał u mnie śnieg :mrgreen: mróz już był ,silny wiatr też ale pewnie jakby w tym roku popadało w Sylwka to i tak nie odpuściłbym sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

Jak by padał Śnieg duży to nic bym nie puszczał a jak by ledwo ledwo coś tam sypało
to bym strzelał . przy dużym śniegu nawet nie można spojrzeć w górę na efekt bo sie
sypie w oczy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak pada jakiś mały śnieg to jeszcze nie jest źle i pojedyncze wyrzutnie odpalę. Gorzej jak pada silny deszcz wtedy już nic nie odpalam bo szybko zamokną fajerwerki jak i lonty i może nie odpalić dany fajerwerk.

Dodam jeszcze, że mój pokaz 10min jaki szykuję może być odpalony tylko w idealną pogodę, czyli bez deszczu i śniegu bo po prostu lonty ba zamokły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rok temu to u mnie tak wialo ze jak bylem z psem to ciezko nam bylo isc pod wiatr, i potem jeszcze za***isty deszcz ale tak o 23 wiatr juz wial troche mniej i deszczu niebylo, ale wczesniej to 100 km/h wialo jak puscilem cyrkoblizte to zwialo ja ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Mnie nie przytrzyma nic. A przed 0:0 to ja się przygotowuję, a nie puszczam fajerwerki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy pada śnieg o godzinie 0:0 to?? Jeśli pierwszego stycznia też to mam dwa razy większy stuff na następnego sylwka :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy chyba niemiałem takiej sytuacji (Obym niemiał!) tzn. przynajmniej zawsze strzelałem, niewiem co bym robił, chyba bym zwariował... :razz: Ale jeszcze gorzej jak jest mgła :mad: wtedy nic nie widać :/ Więc nie opłaca się odpalać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wziął tylko te małe rakietki i hukowe petardy big piratki,żuczki i rakietki diabolo jr4:) a stuff w następny dzień by poleciał z dymem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja odpuszcze tylko jak będzie lał deszcz bo i tak wszystko zamoknie a nic innego mnie nie powstrzyma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak pada sniego to puszczam gorzej jak deszcz :evil: juz raz tak mialem ze 5 min przed 12 przestalo padac!!(deszcz) Myslalem ze nic z fajerwerkow nie bedzie bo jak zamokna to... wiadomo co... :cry: ale to chyba cud byl ze 5 min przed przestalo1!!!
POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie miałem takiej sytuacji i obym nie miał :razz: No, ale jak by padał deszcz to bym nie wyszedł, jak mocny śnieg to może odpalał bym tylko petardy a swój arsenał zostawiłbym na Nowy Rok :wink: Ale jak lekki śnieg to na pewno nic by mnie nie powstrzymało :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

u mnie bylo tak chyba 2 razy ze padal snieg prawie przez caly dzien i jakos o 23 przestal ogolnie to przeszkadzalo mi tylko ze tlumilo mi to petardy ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee tam jak kiedyś padał deszcz na sylwka 04/05 to i tak puszczałem i jakoś sobie nie przypominam ze mi coś zamokło. Mnie w sylwestra nic nie powstrzyma :twisted: , ale wolę jednak jak jest pogodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku , o 23.30 , jak już cały stuff był wyniesiony zaczął padać śnieg.
Całe szczęscie , że fajerwerki przykryliśmy , więc stuff nie zamókł i bezoproblemowo wszystko odpaliło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie śnieg nie padał a stuff i tak zamókł.
Przykrycie go siatką też nic by nie dało bo zamókł od dołu gdzie wszystko jest odpalane więc to ma większe znaczenie niż jakieś płatki śniegu na wierzchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a u mnie (w Hajnówce) jakos od kilku lat śnieg nie pada lub pada maly, natomiast deszczu nie ma :mrgreen: .
Są natomiast kłopoty z wiatrem. Obok siebie są las i pole, co powoduje większy wiatr :evil: . Ale ja i tak puszczam bo widać dobrze bo obok jest pole a nad nim się nic nie utrzymuje(mgła itp.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...