Skocz do zawartości

[Czemcio420] 117 dni do sylwestra… kolekcja czas start!


Czemcio420

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 😉

Jako,że poprzedni temat nie wypalił z przyczyn losowych oraz niezależnych odemnie - dzisiaj mogę postawić temat który będzie pewniakiem do końca roku.. 😇

 

Plany?

Na ten moment brak.. pare pozycji mam na oku - i zakupy będa robione na bieżąco 10 każdego miesiąca - czasem spontany bez zapowiedzi wlecą również :) 

W tym roku napewno chciałbym kupić JW415 oraz JW4071 - pozatym jakieś 2-3x 49sht oraz z 7-10 kostek pokroju cudaka,styxa czy innych zabawek przed 00.. Znajdzię sie pare piro bajerów do zabawy (m.in hukowe,rakiety,cyrko);)  Napewno będe polował na shark cake 2 oraz scream shellsy - petardami 5s oraz 10s też nie pogardze.. ale czas pokaże bo ten budżet wole wydać na priorytety.. 

 

 

na dobry start tematu leci paczuszka od forumowicza któremu bardzo dziękuje borys92
 

6993d38e5d9f.jpg

 

Edytowane przez Czemcio420
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne rozpoczęcie stuffu :D JW408 da na pewno sporo radości wszystkim oglądającym Twój pokaz, dodatkowo widze, ze znalazły się pierdółki do zabawy :D Czekam z niecierpliwością na kolejne aktualizacje, bo zapowiada się ciekawie :D

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Tff napisał:

Piękne rozpoczęcie stuffu :D JW408 da na pewno sporo radości wszystkim oglądającym Twój pokaz, dodatkowo widze, ze znalazły się pierdółki do zabawy :D Czekam z niecierpliwością na kolejne aktualizacje, bo zapowiada się ciekawie :D

 

Te pierdółki to luźne ciekawe petardki od kolegi z forum które dał w gratisie😊 Czas pokaże co dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejście nr 2 mówisz :D Zawsze mnie ciekawiło zestawienie Samuma z JW408 ale raczej ze względu na ceny w tym roku go nie zrobię, efekt cracklingu bardzo mi się podoba :) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grvby napisał:

Podejście nr 2 mówisz :D Zawsze mnie ciekawiło zestawienie Samuma z JW408 ale raczej ze względu na ceny w tym roku go nie zrobię, efekt cracklingu bardzo mi się podoba :) 

Tym razem do celu.. :) 

 

no powiem Ci,że ceny przerażaja.. same jw teraz 300+ 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.09.2022 o 17:59, Moloch napisał:

JW408 spoko kostka. Zapraszam z nią do mnie to porównamy z Reggae TXB582 on jest trochę słabszy niż Samum.

Na sylwka mnie raczej nie będzie na miejscu :( no reggae dobra alternatywa.. chociaż jw sentyment bardzo ;) w tym roku chce na stare klasyki postawić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Siemanko..

Zostało nam 87 dni do naszego dnia - więc pora zbierać stuff :) Skromna paczka (jedna z trzech) - i zaje.. gratis fontanna do tortu🤨😑


 

D6D3AA39-9184-49B9-91A3-3292AFBA76F7.jpeg

Edytowane przez Czemcio420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JW98 Super ale z tym gratisem to pojechali chyba bardziej bym się ucieszył jakby nic nie dali albo jakieś diabełki lub inne strzelające lonty :D 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Mroczny napisał:

JW98 Super ale z tym gratisem to pojechali chyba bardziej bym się ucieszył jakby nic nie dali albo jakieś diabełki lub inne strzelające lonty :D 

zaciekawiła mnie i w dobrej cenie bo zaledwie 118zł :) no dramat 3x zamawiane i ciągle jakieś pierdy (świetliki, i karabinek w innym to i tak lepsze od fontanny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Moloch napisał:

Z @KrychFireodpalaliśmy na Weselu starszego brata JW98 na NWP czyli JW417 i zrobiła rozpierdziel, ciekawe czy ta też da radę :)

Tutaj link do JW417 

 

Gratis na propsie :)


Uuuu pięknie wyszła - mam nadzieje,że nie zawiedzie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejne dobrze przemyślane zakupy, na pewno JW98 sprawi, że pojawi się uśmiech na twojej twarzy i oglądającej twój pokaz widowni :D Karabinki tego typu na pewno sprawdzą się do postrzelania przed 24. Czekam na kolejną aktualizację stuffu i jestem już ciekawy co to będzie 😜

Edytowane przez Tff
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tff napisał:

Kolejne dobrze przemyślane zakupy, na pewno JW98 sprawi, że pojawi się uśmiech na twojej twarzy i oglądającej twój pokaz widowni :D Karabinki tego typu na pewno sprawdzą się do postrzelania przed 24. Czekam na kolejną aktualizację stuffu i jestem już ciekawy co to będzie 😜

Ty akurat jesteś na bieżąco hah, pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna paczka i znowu piękny gratis.. klasycznie, zawsze chciałem a nigdy nie miałem songa ;) myśle,że nie zawiedzie.. czekam jeszcze na kolejną paczke (możliwe,że ostatnia w tym miesiącu i narazie stop) no chyba,że jutrzejsza promo mnie namówi i pewną kostke to wezme 😆

 

 

7C0E86E4-0A5F-4988-89AA-DD2B19552657.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę Songa to mi się tryb wspomnienia odpala, kiedyś rok w rok zawsze miałem songa jeszcze pamiętam jak miał napis na etykiecie "Song of Fight" czy coś takiego, zawsze na bigfunie w promocjach styczniowych była po około 50zł :D

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Mroczny napisał:

Jak widzę Songa to mi się tryb wspomnienia odpala, kiedyś rok w rok zawsze miałem songa jeszcze pamiętam jak miał napis na etykiecie "Song of Fight" czy coś takiego, zawsze na bigfunie w promocjach styczniowych była po około 50zł :D

Pamiętam jak w netto za 80zł były :D 

ten stuff będe celował w 90% w starsze kostki, retro time attack ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, szkoda, że doszło do zamiany wyrzutni, ale ta też daje radę :D JW06 Kasjopeja też na pewno da radę :D to już jest klasyk, który bardzo dobrze sie starzeje :D

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tff napisał:

No cóż, szkoda, że doszło do zamiany wyrzutni, ale ta też daje radę :D JW06 Kasjopeja też na pewno da radę :D to już jest klasyk, który bardzo dobrze sie starzeje :D

 

Spoko w te 86dni pewnie jeszcze wleci docelowo :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...