Skocz do zawartości
Ratujmy Polską branżę pirotechniczną ×
  • 0

Hurtownia czy hipermarket ? Jakie fajerwerki ?


piotrkocinski

Pytanie

Witam! Właśnie się zastanawiam czy warto jechać do hurtowni. Czytałem na tym forum, że w hipermarketach po świętach będą ceny hurtowe, czy to prawda ? Wiem, że będę kupował w Biedronce ale tam mało jest rzeczy.

Druga sprawa to bardzo bym prosił o pomoc jakie fajerwerki kupić. Chce na wszystko około 120zł, może być troszkę więcej. A więc tak, w biedronce na pewno kupię :
2xkung-fu
2 albo jednego Arctica

Wszystko inne chcę kupić w innych sklepach. Może powiem co mnie interesuje. Chciałbym na samego sylwestra dobrą wyrzutnie, z dobrymi efektami. Myślę nad show of fireworks tą z tymi 12 strzałami. Petardy to sobie sam wybiorę. Co mi polecacie z rakiet ?

Z góry dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W hurtowni masz większy wybór ... Ale to jest prawda że w hipermarketach będą ceny hurtowe więc to zależy od Ciebie ... Gdzie Ci bliżej jechać ...
A o stuff to Ci poradzę tak

1x Sfinx - 25
1x Moździerz - 25
1x Hot - 8
1x Arctic - 8
1x Rzymskie Ognie - 8
1x Jumbo Jet - 25
2x Kung-Fu - 16

115 zł + 5 zł na piccolo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość Felix

Ale do jakiej hurtowni ? jakiej firmy fajerwerki Cię interesują
hestia, jorge, tropic, super power ?

JR25 Exclusive Collection
JW90 Show of Fireworks

te Ci polecam zakupić ;) koniecznie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W Zielonej Góre jest hurtownia fajerwerków , z niskimi cenami.
Polecam Ci :
JW90 27zł
JW42 Black Cat 56zł
Festival 63zł

Razem : 146zł

Jeśli coś kasy zostanie to kup sfinxa.
Wiem , że minimalnie przekroczyłem budżet , ale z takimi fajerwerkami , sylwestra nie zapomnisz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak masz niedaleko hurtownie jorge to polecam ci pojechać do niej bo wiadomo że w hurtowni będzie przeważnie taniej w każdym razie wyrzekaj się fajerwerków hestii w takich hipermarketach jak auchan,real itp...bo to jest kompletna kaszana jak za tą cene kupuj tylko fajerwerki z jorge w hipermarketach np.w biedronce radziłbym ci zakupić:
:arrow: Moździeż 25zł
:arrow: Sfinx 25zł
:arrow: jupiter 25zł
:arrow: kung fu 7zł
:arrow: jumbo jet 25zł
:arrow: Arctic 7zł (wyrzutnia bez kolorów tzn.tylko biały)
:arrow: hot 7zł(w tym roku pewnie go przetestuje)

:idea: Razem:
121 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Znacznie lepiej pojechać do hurtowni bo po 1 masz wiekszy wybór a po drugie masz ceny hurtowe, czyli bardzo niskie.



Moja propozycja stuffu dla ciebie:

Sfinx w Biedronce - 25zł
JW90 Show of Fireworks - 26zł
Wyrzutnia Samuraj - 27zł
Arctic w Biedronce - 7zł
kung fu - 7zł
JW42 Black Cat - 55zł

wszystko bez stuffu z Biedronki - 133zł
ze stuffem z biedronki - 147zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
w każdym razie wyrzekaj się fajerwerków hestii w takich hipermarketach jak auchan,real itp...bo to jest kompletna kaszana

Od 3 lat kupuje ten sm zestaw rakiet Hestii, i dla mnie były super, ale juz mi sie to znudziło. Hurtownia jet firmy Jorge.

Co to propozycjii to za dużo wyrzutni. Wystarczy mi jedna dobra (JW90) i jedna dwie Arctic. No te zestaw Festival mnie kusi, 14 rakiet plus kung-fu, byłoby ponad 20 sztuk.

A więc :
2 x kng-fu
2x arctic
1x festival
1x show of fireworks
plus 15zł na petardy
w sumie: 142,96zł

Może cos znajdę w hurtowni zamiast festivala.
Dzięki za propozycje i czekam moze na jeszce jakieś poprawki i podpowiedzi :mrgreen:


Zapomniałem jeszcze o rzymskich ogniach. Te z Jorge są słabe, wiec rzymskie kupie chyba w normalnym sklepie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak ja byłem w tejhurtowni 27 listopada to powiedzieli mi że od 1 grudnia ceny churtowe + 20% i teraz nie wiem czy są dalej hurtowe czy już nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość damian125

W tej hurtowni czyli w Czerwieńsku ? Czy na Zaciszu ?

to w tej hurtowni w czerwiensku mozna normalnie kupic fajerwerki nie trzeba wydawac tysiecy na zakupy hurtem?za jakies 150 zl mozna kupic cos ciekawego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...