Skocz do zawartości

[Koopacz] Dozbrajanie 2022/23


Koopacz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Najświeższe zakupy. 

Mniejsza wyrzutnia, którą lubię za grafikę (ktoś musiał być niezła gastrofazę, że stworzył z żółwia stepowego burgera...) i większa, która, według filmiku, ma ciekawe efekty. Zobaczymy na najbliższym spotkaniu przy grillu...

Mniejsza to kaliber 20 mm, większa 25.

Pozdrawiam 

IMG_20220505_070538.jpg

Edytowane przez Koopacz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

Czas zacząć na serio myśleć o sylwestrze. 

Podczas ostatniego pokazu naprawdę dobra robotę zrobiły odpalone równocześnie, ustawione w odległości 15 m od siebie dwa JW 2039, czyli Eden. Cosmic Messenger numer 2 i 3 dorwane w miarę dobrej cenie. Na półce są dwie kolejne, ale te pójdą w niebo. I jedna z nielicznych w miarę dobrych wyrzutni od importera Wollf. Zakupy w różnych sklepach. W miarę kompletowania zestawu będę dorzucał resztę. 

Pozdrawiam 

IMG_20220928_065502.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio rzadziej widziałem Messengery po sklepach, myślałem, że już wyszły, a jednak wciąż można je dorwać.

Eden jest jedną z rzeczy, które znajdują się u mnie na liście towarów do kupienia. W każdym razie upatrzył się na oku mini pomysł odpalenia systemem 3 takich kostek z różnych miejsc. Zdaje się, że nawet sam Jorge zasugerował kiedyś taki sposób odpalania podczas prezentacji firmowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzutnie Uran oraz Eden to jest konieczność na sylwestrowy pokaz.

Stosunek Cena=Jakość jest na najlepszym poziomie.

Są niby inne ciekawe wyrzutnie z efektem wielokolorowych crosset oraz wielokolorowych gwiazdek/komet ale już cenowo odstają od Jorge :)

 

Wyrzutnia Fire Throne z pięknymi efektami, oby waliła jak 30 mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Kolejna "wielosztuka". Ma tylko150 gram NEC,jest praktycznie jednoefektowa,ale na filmie wygląda super. Na pewno na sylwestra pójdą dwie naraz.

Pozdrawiam

 

 

 

IMG_20221004_163040.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Moloch napisał:

Ile płaciłeś? Bo efekt tej wyrzutni jak na 20 mm robi rozpierdziel :)

Witam

46-byla promocja na 25%rabatu. Poison zszedł bardzo szybko.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kolejne zakupy na rabacie. 

Tb166 od trzech lat obowiązkowa pozycja na świetowanie Nowego Roku. Insider-ciekawa kombinacja 20 i 30 mm. W tym mniejszym kalibrze jest efekt z Edenu. Rampage od Gaoo sprawdził się na ostatnim pokazie jako zamiennik dla. PXB3503. A kosteczki od PyroMoravii-zawsze są fajne 😎

Pozdrawiam 

IMG_20221006_065409.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie pozycje z amerykańskiej kolekcji od Pyro Moravia welcome to. Scream od Tropica świetna sprawa, niespotykany, unikatowy efekt dźwiękowy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, mantis napisał:

Dwie pozycje z amerykańskiej kolekcji od Pyro Moravia welcome to. Scream od Tropica świetna sprawa, niespotykany, unikatowy efekt dźwiękowy. 

Szkoda, że zmienili dźwięk tego screama moim zdaniem jest gorsza ta kostka, stara wersja bez czaszek strzelała zdecydowanie wolniej i pisk był dłuższy i miał inny ton taki bardziej niski, zupełnie inny niż większość fajerwerków z efektem pisku, u mnie też była to pozycja obowiązkowa ale po tych zmianach przestałem ją kupować została mi jedna po ostatnim sylwestrze i koniec chyba, że poprawią albo wyjdzie coś jak stara wersja z innej firmy :(

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Mroczny napisał:

Szkoda, że zmienili dźwięk tego screama moim zdaniem jest gorsza ta kostka, stara wersja bez czaszek strzelała zdecydowanie wolniej i pisk był dłuższy i miał inny ton taki bardziej niski, zupełnie inny niż większość fajerwerków z efektem pisku, u mnie też była to pozycja obowiązkowa ale po tych zmianach przestałem ją kupować została mi jedna po ostatnim sylwestrze i koniec chyba, że poprawią albo wyjdzie coś jak stara wersja z innej firmy :(

Witam

Była też wersja z innymi kolorami - czaski były czarne,a tło pomarańczowe ciemniejsze. I ona miała bardziej basowy dźwięk pisku. Tej bez czaszek nie posiadałem.

Ale- w końcu teraz takie czasy, że lubi się to, co się uda  wyszarpać. Szczególnie na promocjach.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

Korzystając z promocji wykupiłem w sumie 80%zapasów tb166. Do tego trochę huku(podbno te nowe big Bang z 2 gramami NEC) są dobre (jak na dzisiejsze czasy). Zombie party zakupione od kolegi (nowa dostawa podobno znerfiona). W sklepach cena z resztą również jest powalająca. Zombie party to 25 strzałów z kalibrem 36 mm. Zobaczę za ponad dwa miesiące co potrafi. 

Towards end od Funke wziąłem niby na promocji, ale w innych sklepach cena jej jest niższa. Tu przepłaciłem. Może jej efekt chociaż osłodzi tą gorycz.... 

Pozdrawiam 

 

IMG_20221012_063732.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Łezka w oku się kręci, gdy widzi się te moździerze. Kawał dobrej pirotechniki, przy której naprawdę zawsze było dużo świetnej zabawy – oczywiście przy rozsądnym podchodzeniu do sprawy. Ładowanie pocisku do rury, odpalanie, czekanie na wystrzał, a potem na efekt. Jakoś bardziej to zawsze ,,wydłużało" cały rytuał odpalania. 

Ciekawy stuff, przy którym będzie naprawdę dużo solidnej zabawy! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam 

Niedawno doszła ostatnie moje zamówienie w tym roku. 

Wziąłem że stanu ostatniego Harda , cena Atomu o 100% wyższa niż przed dwoma laty (a kostka fajną z multikalibrem i strzałami kątowymi), Turtle burger pójdzie w niebo, więc drugiego trzeba było wziąć. Guguś jako gratis.

Z tego,co widziałem na filmach-Hard jest fajnie dopakowany.

Pozdrawiam 

 

 

 

IMG_20221211_205603.jpg

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi Turtle Burger, pewnie w nawiązaniu do avatara.

Oprócz Zombie Party, weszło coś w kalibrze 30mm+, w tym przypadku pięćdziesiątka dziewięcio-strzałowa Hard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mantis napisał(a):

Drugi Turtle Burger, pewnie w nawiązaniu do avatara.

Oprócz Zombie Party, weszło coś w kalibrze 30mm+, w tym przypadku pięćdziesiątka dziewięcio-strzałowa Hard.

Witam 

Trochę offtopic.... 

W awatarze mam Gustawa Angusa.  Żółw stepowy. Jest z nami od siedmiu lat, ma 18. Nie zimuje, więc pożyje max 50.  Jak wszystkie żółwie lądowe, jest praktycznie głuchy, słyszy tylko basy, więc huku nie boi się. Za to kolory go bardzo interesują. Inna sprawa, że kiedy przychodzi czas na fajerwerki, on zwyczajnie śpi 

Wracając do tematu-może i Hard nieopłacalny (w przeliczeniu na jeden strzał), ale w tym roku Sylwester na wyjeździe, więc miejsca w samochodzienie za wiele. Poza tym oprócz wyrzutni chce trochę pobawić się starymi moździerzami, które niedawno udało się dorwać. Po parę sztuk pójdzie w niebo, reszta poczeka na następne sylwestry... No i trochę czasu poświęcę na budowę karabinku-tak z 8 metrów na białym loncie. 

Pozdrawiam 

signal-2022-12-13-11-03-09-100.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

Samych przyjemnych chwil dla Was w Nowym Roku 

Zdjęcie końcowego stuffu,jaki za godzinę i 45 minut zacznę odpalać.

IMG_20221231_221336.jpg

Edytowane przez Koopacz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne te łączone petardki do karabinka, niech się wiedzie w nowym roku. Moździerzyki w stuffach jak delicje na półkach w cukierniach.

Dużo już odpaliłeś po drodze, że tyle zostało na końcówkę sylwka patrząc na wcześniejsze aktualizacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W planach miałem odpalanie parami,ale z uwagi na sylwestrowy wyjazd poza miejsce zamieszkania, musiałem trochę zmodyfikować zasoby. Dzięki temu praktycznie mam zestaw gotowy na kolejnego Sylwestra.

Według współodpalających, największą robotę zrobiły moździerze. No,ale oni to raczej tzw. sezonowcy....

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...