Skocz do zawartości

Jak ściągać filmy ze stron WWW?


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo wiele osób ma problemy ze ściąganiem filmów ze stron www, szukając po google.pl pomocy, ja tutaj posłużę się stroną Super Power'a, na której jest dużo filmów z nowościami i innymi fajerwerkami, np. z moździerzami... a że filmy nie są ani na youtube, ani na video.google.pl... Bardzo dużo osób pewnie chciało by mieć te filmy z ich strony, a chociażby dlatego, że w nocy nie ma możliwości oglądania ich...
A TERAZ DO RZECZY!!
Instalujemy odtwarzacz RealPlayer 11 (freeware)
Po instalacji wchodzimy, np. na stronę Super Power i wybieramy "Oferta", następnie, np. Moździerze i wybieramy któryś z filmów poprzez przycisk "video". Gdy nam się otworzy okienko wyskoczy w nim mała informacja od RP "Download this video" klikamy w to potem czekamy aż film sie nam pobierze...
Ot cała filozofia i mamy filmy z Super Powera (tyle ile ściągnęliśmy) na dysku twardym, bez obaw, że w nocy się nie odtworzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:???: A mi wogóle takie filmy nie działają na FireFox'ie :???: Niewiem czemu, gdy włączam właśnie np. na SP to pojawia sie błąd i wyłącza sie przeglądarka... na IE działa tylko nie chce mi sie go używać bo jest wolny jak niewiem co :???:
A i jeszcze jedno, mogłeś dać Angielsą wersje a nie niemiecką :!: :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, RealPlayer jest uniwersalny, "nawet" z youtube ściągnie i wszystkich stron co mają jakieś filmy... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:???: A mi wogóle takie filmy nie działają na FireFox'ie :???: Niewiem czemu, gdy włączam właśnie np. na SP to pojawia sie błąd i wyłącza sie przeglądarka...


Polecam zajrzeć do tego tematu:
http://www.fajerwerki.webd.pl/forum/viewtopic.php?t=1640

Jeżeli chodzi o ściąganie filmów ze stron producentów, to po prostu wchodzę we właściwości pliku, kopiuję adres bezpośredni, wklejam i zasysam :) Z programów to korzystam z Video Downloader, ale to tyczy się YouTube.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie rozwiązali tą najnowszą wersję RealPlayera :)
Testuję to i widze że daje sobie rade z każdym Flash Video na jakiejkolwiek stronie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...