Jump to content
  • 0

Test kanałów w systemie radiowym

Question

Witam, chce robić system radiowy zwykły analogowy na akumulatorze 12V... i nwm jak zrobić test kanałów... Jesteś wstanie mi pomóc jakoś ?

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Witam z tej strony amator w tych sprawach... chce robić system radiowy zwykły analogowy na akumulatorze 12V... i nwm jak zrobić test kanałów...  Proszę o pomoc i z góry dziękuje :) 

Ps. czytam ten temat tu, to czarna magia jest dla mnie :P Pomożecie w takiej błahej jak dla Was sprawie ? 

WaPsTeR:

tutaj temat do kontynuacji:

https://www.forumfajerwerki.pl/topic/17888-test-kanałów-w-systemie-radiowym/

Edited by wapster
Post nie w temacie.
  • 0

pytałem... ale nic nie znalazłem... i szczerze to dalej nie kumam... Bo ja to na elektronice się nie znam i jak widze schematy to dostaje oczopląsu... Może ktoś robił i ma zdjęcia jak to wygląda... ?

• 0

Skoro piszesz, że chcesz zrobić taki to a taki system to chyba masz już jego schemat, a przynajmniej dopracowaną koncepcję, pokaż nam to tutaj, a może jakoś ci pomożemy. Ale jeśli, jak nadmieniłeś, dostajesz oczopląsu na widok schematu i nie masz pojęcia o elektronice to daj sobie spokój i kup gotowego chińczyka, a oszczędzisz na lekarzu od oczu i będziesz spać spokojnie :)

• Like 1