Skocz do zawartości

SM2127 Exclusive Colletion


Fear

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: SM2127
Opis: wyrzutnia 7 strzałów
Zdjęcie: http://www.jorge.com.pl/images/user/katalog/1542.jpg
Film: - brak -
Cena hurtowa: 4,5 zł

Dałem za nią równe 9, ale na hurtowej się ni znam, wiem tyle, że ma efekt srebrnych komet i srebrnych migoczących się gwiazd, kaliber to 20mm i trwa ok. 17 sekund... dodam, że strzały lecą na wysokość 20m, ciekawi mnie czy ktoś ją już miał albo chociaż film... bardzo prosze o jakieś info ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem za nią 4,5zł w hurtowni. Jestem ciekawy efektu. Wiem jaki jest efekt ale zastanawiam sięjak wygląda na żywo. Ma ktoś może filmik ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem to rok temu za 7 zl kupilem i byly dosyc efektywne jak na taka cene, jak ma ktos 7-9 zl i niewie co kupic to ja bym to polecil, choc sam tego niebiore gdyz lubie miec rzeczy ktorych jeszcze niemialem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ją tak zachwalacie , to też ja kupię.
Wyrzutnie mniejsza od ninja/trole. 5.5zł cena hurtowa , id=20mm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem wczoraj i efekt prawie super, oprócz tego, że 2 poleciały w górę a reszta 5 latała jak chciała :P jeden walnął koło nogi i spaliło lekko buta :| a reszta goniła siostry, nawet taki efekt hm... duże rozpryski ale nie tylko białe ale i takie pomarańczowe pośrodku, nie polecam, chyba, ze ktoś już nie ma kasy na Arctica to na chama za 4,50 można kupić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpalił mi ją wczoraj gośc z hurtowni i jak na swoją cenę oraz wielkosć to jest świetna. Efekty niczym o wiele większe wyrzutnie. Mój sąsiad kupił ją więc za 8 zł




:cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem, niestety nie nagrałem. Super wyrzutnia, pociski latają na ok. 15-20m duze rozpryski w kształcie gwiazd. POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co jest z nią nie tak, ale czytam na forum, że już trzem ona sie przewróciła, w tym mi. Obłożyłem ją paroma cegłami, widocznie za słabo, ale mimo wszystko. Widocznie ta wyrzutnia ma jakąś wadę. Możliwe, że jest za mała jak na kaliber 20mm. A co to efektu, to po jednym strzale stwierdzam, że jest w miarę i jak za te pieniądze nie ma co gardzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

ten film ma wogule inny efekt niz ja mialem i nie byl "raczej slaby"
polecam wyrzutnie za ta cene ta wyrzutnia nie ma konkurentow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja dałem :D wczoraj była odpalana i niestety na nierownym podlozu, dlatego 1 ladunek poprostu wyskoczyl w trawe xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 7 miesięcy temu...

Osobiście wybrałbym TXB422 z Triplexa w której rozpryski dłużej pozostają na niebie, a strobo jest urozmaicone czerwonym kolorem. Chociaż jeśli ktoś nie ma dostępu do Triplexa, to SM2127 też nie będzie najgorszym wyborem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...