Jump to content

Własny sklep z fajerwerkami


Recommended Posts

Witajcie. Co pewien czas wraca pomysł stworzenia własnego sklepu stacjonarnego i internetowego, który istniałby przez cały rok. Praca u kogoś jak to praca - kokosów się nie zarobi, a pieniądze są potrzebne do życia. I tak, wiem, poza sezonem z fajerwerkami trudno coś dobrego zarobić, ale mam małego asa w rękawie takiego, że w moim mieście mój sklep byłby precedensem - nigdy nie było całorocznego, tylko okresowe.

Mam dwa pytania - procedury. Wiadomo, że trzeba spełniać określone normy - jakie?

Drugie - ile potrzeba pieniędzy na start? Powiedzmy, że wynajmowałbym lokum

Edited by Sevento
Link to post
Share on other sites

sam widzisz jaka sytuacja na rynku, sklepów jest multum a i tak wszyscy kupują w 3-4ech max i to wszystko. Do tego teraz jest pandemia więc jeszcze gorsze czasy. Chcesz się w to pobawić i zobaczyć co i jak to ustaw stragan na sylwestra.

Link to post
Share on other sites

Generalnie fajna sprawa zawsze lepiej robić na siebie niż na dziada tylko właśnie piro drogie więc i wkład będziesz musiał zrobić duży skoro chcesz stacjonarny to i jakoś budynek wynająć trzeba no chyba że masz coś swojego to lux bo dużo kosztów odpada i pewnie z piro jest masakrycznie dużo papierków zwłaszcza po tych nalotach w zeszłym roku pomysł świetny tylko przemyśl dobrze bo dużo będzie to kosztować i na rozpoczęcie sklepu żeby się przebić musisz mieć coś do dobrego lub super promocje a to wiadomo koszty na początek plus jeszcze teraz ten virus więc może na początek tak jak kanalia napisał może lepiej zacząć od straganu na sylwestra kolega z pracy jeździ po odpustach i na Sylwka to dobra kaska tylko wiadomo niedziela/sobota wyjęta z życia 

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...