Skocz do zawartości

[alekfajerwerki] Skromna Zbieranina 2020/2021


ArbTree

Rekomendowane odpowiedzi

Przekonałeś mnie do TXB531 !! Kosteczka robi robotę. Przynajmniej tak wygląda na filmikach i recenzjach. Napisz koniecznie jak Fireball XXL!! Konkretny stuff bez zabawy póki co ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Super to wygląda, ciekawi mnie czy robisz pokaz a może odpalasz pojedynczo, Lockout i Hot Fusion z triplexa 37sh 30mm świetne kostki, byłem sceptycznie do nich nastawiony bo zawsze tylko song lub sorbet a tu jednak pozytywnie mnie zaskoczyły, pociski wybuchały dość nisko ale za to efekt był na całe niebo. Widzę, też fireball xxl chciałem ją kupić na ten rok ale słyszałem różne opinie, że niby jest słabsza niż w poprzednich latach... czekam na kolejne aktualizacje i foto całości :D

Edytowane przez Mroczny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uzbierała się całkiem pokaźna ilość bardzo dobrej pirotechniki.Ciekaw jestem jak wypadną te 37sh z Triplexa.Stuff robi wrażenie! ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Grubbert napisał:

Uzbierała się całkiem pokaźna ilość bardzo dobrej pirotechniki.Ciekaw jestem jak wypadną te 37sh z Triplexa.Stuff robi wrażenie! ?

Lockout poleciał w lato, na jednej z imprez i tak sobie wypadł . Duży rozprysk, ładne efekty ale rzadkie ...

 

Edytowane przez alekfajerwerki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, alekfajerwerki napisał:

Lockout poleciał w lato, na jednej z imprez i tak sobie wypadł . Duży rozprysk, ładne efekty ale rzadkie ...

 

Rzadkie bo mało NEC, tego nie oszukasz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Te "mniejsze" wyrzutnie z Pyromoravii wcale nie są małe,jedne z lepszych kostek w tej cenie,będziesz zadowolony.Titanium salute zrobi robotę.Czekam na fotę całości! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam szanowne forum ?
 

Nadszedł już ten czas żeby w całości zaprezentować '' zbiory '' ? . Standardowo jak co roku zamawiane głównie na Piroart i Piropolska oraz po 1 zamówieniu z INS/Taniefajerwerki/Superfajerwerki .  Założenie było takie ; kilka paczek huków, kilka rakiet i kilka kostek bez zbędnego gruzu ... i chyba się udało :D 

A wygląda to tak;

Gk6tnbd_d.webp?maxwidth=760&fidelity=gra

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co roku prezentowałeś fajne zestawy ale w tym roku roii się aż od kozackich wyrzutni. The first zrobi pogrom na niebie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna ścianka :)  Same dobre wyrzutnie od hukowych po 50mm, sporo petard i solidne rakiety... widzę nawet stoi dumnie kilka starych robotów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płytek nie musisz kupować, wyłożysz ścianę exploderami.

Jeśli mam komentować tylko to, co odpalałem: petardy Scream i wyrzutnia Pluton - na tym się nie zawiedziesz, produkty trzymają jakość w czasie. JW90 kupiłem w 2018 roku w czasach świetności Jorge na forum, efekt pokrył całe niebo. Exploder 4 od kilku lat topka zakupowa na forum.

Z rzeczy oglądanych na YouTube: masz w arsenale Blitza z Piromaxa, przynajmniej bas w powietrzu daje znać, że to 50 mm, a nie co inne. Dum Bum 49 strzałów 30 mm - z racji, że hukowa, można pokusić się na odpalenie w dzień, w zależności od partii jest: dobra, albo bardzo dobra; sam mam wersję 25 strzałów 30 mm. No i Silent Night - intensywne kolory na ciemne zimowe noce, chyba, że spadnie śnieg i noc zajaśnieje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Piro Wiesław Miro napisał:

Plakat dostałeś jako gratis? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Kalendarzyk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I za takie kalendarze to ja szanuję, od razu +100% do prestiżu stuffu. Cycuszki pierwsza klasa, mmm. aj ale wróćmy do oceny stuffu xDDD Super super, wszystkiego po trochu, różnorodnie, nowości, znane dobre pozycje. Napewno będziesz zadowolony. :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...