Skocz do zawartości

[piterek9864] Stuff 2019/2020


piterek9864

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od niedawna na forum rok temu kilka kostek w tym już troszkę lepiej ale i tak żałuję że tak budżet ograniczał..Petard brak bo aż tak za nimi nie przepadam, rakiet żałuję że nie kupiłem ale poluję jeszcze na nike z auchana kilka sztuk może się uda :)

 

80876412_443360376550256_5036173123943137280_n.jpg

Edytowane przez piterek9864
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest solidnie. Pokaz na pewno będzie ciekawy. Co do petard to mi tez powoli mija chęć na sam huk (stąd też brak hukowych wyrzutni/rakiet/moździerzy u mnie w stuffie) Mam kilka paczek emiterów z poprzednich lat, wystrzelę może z 5 sztuk i tyle. Szkoda że rakiet nie ma, ale może chociaż jakies aplauzy uda Ci się dorwać :D

Edytowane przez skowyt1627
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stuff bardzo konkretny.Wymieszałeś wśród importerów patrze.Crater na pewno wzbudzi zachwyt.Viserion na pewno zaskoczy a sorbet nie zawiedzie.Ciekawy jestem jak wypadnie wyrzutnia Axio.Podoba mi się ten stuff.Udanego Sylwestra☺.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, damian7878 napisał:

Stuff bardzo konkretny.Wymieszałeś wśród importerów patrze.Crater na pewno wzbudzi zachwyt.Viserion na pewno zaskoczy a sorbet nie zawiedzie.Ciekawy jestem jak wypadnie wyrzutnia Axio.Podoba mi się ten stuff.Udanego Sylwestra☺.

Starałem się wymieszać po trochę wszystkie co dobre w swojej kategorii cenowej, jak się uda to ładnie połączyć to mam nadzieję że widownia będzie zadowolona :) Axion w opiniach i na filmach wypada dobrze więc liczę że na żywo też. No tak jak pisałem jedyny minus to brak rakiet jak nie w tym to w następnym roku na pewno już się znajdą, bo budżet rośnie w miarę jedzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...