Skocz do zawartości
  • 0

Program do tworzenia teledysków - zna ktoś jakiś ?


matejson

Pytanie

Cześć,
Poszukuje programu do tworzenia teledysków - łączenia plików video i muzyki z różnymi efektami wizualnymi przejściami itd. Zna ktoś lub poleci jakiś :?:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Jak znasz angielski to polecam VirtualDub'a albo Adobe Premiere, sa to bardzo dobre programy o potężnych możliwościach, ten drugi jest płatny... A jak nie znasz angielskiego to zawsze jest Windows Movie Maker, nim też możesz uzyskać przyzwoite efekt, jeżeli tylko umiesz myśleć logicznie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W movie maker jest dobry, ale mi po dodanu pare klipów i muzyki tak się zacina ze nic się nie da zrobić :neutral:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Oczywiście Matejson, znam się bardzo dobrze na VirtualDub, z przyjemnością pomogę tylko jest w tym problem, że "nabroiłem" :P no i teraz muszę stopować z netem :| ale pytania na PW mi wysyłaj, a ja będę starał się odpowiadać jak najszybciej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
mam właśnie virtual duba - ma ktoś z nim jakiegolwiek doswiadczenie, żeby pomóc mi w paru kwestiach :?:


Ja osobiście sporo filmów obrabiałem w tym programie, w tym także te z sylwestra. Jeżeli masz pytania to śmiało je zadawaj, ja polecam przejrzenie tego tematu na forum Dobre Programy:
http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=90663 (obecnie nie działa, ale za godzinke powinno już być OK).
Poza tym polecam Ulead Video Studio, tylko że ono jest bardzo drogie. Korzystałem z wersji trial i była bardzo fajna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
a polecam video studio 10 jest on świetny ale i płatny


Właśnie bawie sie wersją trialową i jest dziecinnie prosta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No jak ja mogłem zapomnieć o Power Director, na nim 40% filmów obrobiłem :P specjalnie kiedyś kupiłem na Allegro pełną wersję, jest teraz w PcFormat zawsze można skusić się na taką gazetkę, ponieważ opis ja go używać jest i wiele ciekawszych info. No i jak mówiłem wcześniej VD i WMM są bardzo dobre to nieprofesjonalnych obróbek... Ale jak chcesz pro wypaść na oczach innych to Adobe Premiere jest w sam raz :) ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Albo możliwe, że nie masz SP1 albo SP2, ja zawsze miałem, nawet w Millenium które kocham miało ;) więc to trochę dziwne :| A darmowy to jest na pewno ;) UVS to lepiej za niego się nie zabieraj, bo do dziś [hehe] go nie rozpracowałem, jeżeli ci jednak nie pójdzie WMM to dziwne trochę, ale zawsze mozesz spróbować Video Impression, do amatorskich zabaw ;) chyba, że chcesz że chcesz z amatorskiego zrobić pro wtedy parę nieprzespanych nocy czy adobe premiere i zrobisz film na podobę "Południe 2" jest na google.video.pl biorę w nim udział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zobaczymy....jak co będę pisał i pytał.

Ma ktoś muzyke zespołu Vengelis :?: Albo muzyke z filmu Twierdza :?:

Pewnie część się już domyśla, że planuje zrobić swój filmik z fajerwerkami. Mam kilka nawet niezłych jakościowo filmów swojego zeszłorocznego stuffu. Jeszcze planuje zrobić filmiki z tego sylwestra i zobaczymy co z tego wyjdzie....ładnie wszystko skomponować i zintegrować z muzyką.

Poleca ktoś jakąś melodie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...