Skocz do zawartości

Specjalne okoliczności


klopsik92

Rekomendowane odpowiedzi

Więc było tak :

Pojechałem z mamą do hurtowni gdzie wcześniej byłem z kolegą i panowie mnie wyśmiali jak zapytałem się o plakaty. Pokazałem gościowi listę i pozaznaczał mi czego nie ma to powiedziałem mu co chcem w zamian. Gdy wszysto przyniósł i zapakował do kartonu to zapłaciłem 273zł z groszami i zostało mi równe 35zł to zapytałem się co mogę za to dostać to pokazał mi kilka wyrzutni a ja zaczołem mame wałkować by dołożyła mi do BLACK CATA to gość powiedział cytuje : "to daj 300zł i masz Balck Cata za 35zł". Zapłaciłem i gdy wypisywał rachunek drugi facet poszedł do magazynu i coś przyniósł i wyjął z pod lady i patrze a on mi to wkłada do kartonu. Ja grzecznie zapytałem się dlaczego mi to włozył a on cytuje : "magnum ma zerwaną folię, pyro man jest ze starą poligrafią, whilshing (dobrze?) moon travelers ma rozerwane opakowanie a tu masz takie gratisy FCA3 =JCA3, Rakietki Mars = Rakietki Diabolo, Silver Cascade. I to wszystko za równe 300zł. Fajnie nie ? Piszcie co otym myślicie ! :lol: Pozdrawiam :mrgreen:

P.S. Przedrmnąbył jakiś gość i dostał katalog to ja powiedziałem po cichu mamie żeby sie zapytała o ten katalog i dostałem go :razz: Nie wiem czy czegoś nie pominołem jak coś to dopisze.

I wtaki właśnie sposób dostałem stuff warty coś koło 450zł za 300zł :grin:

P.S. 2 Proszę Moderatorów jak i samego Wapstera o nie usuwanie tematu. Z (Zielonej) góry dziękuje !! :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...