Skocz do zawartości

KONKURS - FORUMFAJERWERKI.PL


wapster

Rekomendowane odpowiedzi

Zrób zdjęcie na którym będzie widoczne LOGO ForumFajerwerki.pl!
Logo nie może być wstawione cyfrowo do zdjęcia!

TUTAJ MOŻECIE POROZMAWIAĆ O KONKURSIE



Może być, rysunek, grafiti, druk, rzeźba, wydzieranka, selfie, grawer, film, konstrukcja i wszystko inne! Bez znaczenia jak i na czym!

Prace konkursowe należy udostępniać w temacie konkursowym na Forum lub w poście konkursowym na FB jako komentarz!

 

Najciekawsze, najdziwniejsze zdjęcia, zostaną wybrane ze wszystkich udostępnionych, przez jury w osobie administratora forum.
Nagrody:
3 zestawy petard: pxp309 x15   &   pxp313 x10   &   pxp314 x8

20181201_171348.jpg x 3

Trzeba być użytkownikiem ForumFajerwerki.pl
Warto polubić profil ForumFajerwerki.pl na FB, udostępnić(publicznie) u siebie tą informacje o konkursie i wstawić zdjęcie w komentarzu oraz u siebie na tablicy.

Nowe logo:
https://forumfajerwerki.pl/nowe_logo/logo_black.png
https://forumfajerwerki.pl/nowe_logo/logo_white.png

Wysyłka nagród może odbyć się tylko na terytorium Polski. Osoba na którą wysyłane będą nagrody musi mieć ukończony 18 rok życia.
Prace po konkursie będą upubliczniane w Internecie.

Zdjęcia można udostępniać do 15 Grudnia 23:00. 16 Grudnia zostanie wyłoniony zwycięzca!

20181201_164058.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wapster podpiął/eła i promował(a) ten temat
  • wapster odblokował(a) ten temat

Witam,

Przesyłam pracę na konkurs. Jako, że forum pirotechniczne, to chciałem jakoś wykorzystać także pirotechnikę do tego. Wrzucam to jako gif i to z tym znakiem wodnym, bo wszystko inne mi zwyczajnie nie udaje się wgrać.. 

Posiadam normalny film, w lepszej jakości, ale jest za duży rozmiar ( mogę go ewentualnie wysłać na maila)

forumkonkurs.jpg

forumkonkurs1.jpg

VID_20181215_211743198_cut_part2.gif

  • Thanks 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla laureatów:

3.jpg2.jpg1.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze raz gratuluje Wszystkim i bardzo dziękuje za udział w konkursie!

Zapewne będzie wiele pytań dlaczego akurat te prace.... Bo niecodzienny pomysł, praktyczne, zaskakujące - każdy  z tych przymiotników pasuje do którejś pracy.

Moją uwagę przykuł jeszcze kubek - z chęcią sam bym taki miał do kawy :) i dwa malowane obrazy - choć jeden nie spełniał warunków konkursu - znalazł bym dla nich miejsce na ścianie.

sroka.jpgszydlik.jpgkrawczyk.jpg

 

 

 

 

 

 

Bardzo żałuję ale niestety nie mam nagród dodatkowych - a z chęcią bym dał je autorom tych prac!

 

Przypomnę warunek konkursu "widoczne logo ForumFajerwerki.pl" - nie miałem na myśli czyjejś wizji loga lub jakieś jej odmiany(choć metoda

mogła być dowolna) - tym sposobem wiele prac choć dobrych i ciekawych niebyła by brana pod uwagę :( 

 

Z osobami które wygrały nagrody skontaktuję w celu potwierdzenia wieku i podania adresu wysyłki nagród!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wapster zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...