Skocz do zawartości
  • 0

Oddam Piro


PIROROOKIE

Pytanie

Każdy lubi postrzelać w Sylwestra lecz niestety nie każdy ma kasę  na piro

Robię duże zakupy i zawsze w gratisie dostaje petardy których nie lubię , mam tego sporo

mogę oddać osobie której nie stać na stuff od siebie dołożę parę małych kostek

Nie chcę nikogo urazić tylko pomóc , jeśli jest taka osoba niech śmiało pisze [ tylko osoby których naprawdę nie stać na piro , ]

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 godzinę temu, Neodo napisał:

Czesc! Mnie nie stac na piro i chetnie przyjmę darowiznę od ciebie :)))

Pierdzielisz.. Kupowałeś widzę w tamtych latach po postach na forum nawet za ponad 500zł :x Mi by wstyd było przyjmować, jeśli bym miał... Bo co roku coś mam, a wiem że są osoby co nic nie kupią, bo nie mają za co, a chciałyby :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość

Ja napisałem koledze uczciwie, że co roku organizuje pokaz dla dzieciaków z domu dziecka. 

Sam wykładam na to kasę. 

Pomimo kulturalnego zapytania żaden ze sklepów mi nawet rabatu nie dał. 

Więc chętnie wezmę wszystko co macie na zbyciu ?

Nie widzę problemu w udokumentowaniu tego. Bo nie mam nic do ukrycia a lata też mam swoje już i tak jak kolega napisał wstyd by mi było żebrac od kogoś jakiś towar gdybym miał go już dość. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
28 minut temu, wimexo napisał:

Pierdzielisz.. Kupowałeś widzę w tamtych latach po postach na forum nawet za ponad 500zł :x Mi by wstyd było przyjmować, jeśli bym miał... Bo co roku coś mam, a wiem że są osoby co nic nie kupią, bo nie mają za co, a chciałyby :)

Paaanie, kiedy to było xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
56 minut temu, FANATYK napisał:

Ja napisałem koledze uczciwie, że co roku organizuje pokaz dla dzieciaków z domu dziecka. 

Sam wykładam na to kasę. 

Pomimo kulturalnego zapytania żaden ze sklepów mi nawet rabatu nie dał. 

Więc chętnie wezmę wszystko co macie na zbyciu ?

Nie widzę problemu w udokumentowaniu tego. Bo nie mam nic do ukrycia a lata też mam swoje już i tak jak kolega napisał wstyd by mi było żebrac od kogoś jakiś towar gdybym miał go już dość. 

Zależy gdzie się kupuje, ale w sumie przy większych zamówień dają bardziej gratisów trochę niż rabaty, które im się nie opłacają zbytnio ? Wiadomo, że każdy chce zarobić jak najwięcej, szczególnie że to okres sylwestrowy ;)  Polecam odłożenie sobie kasy i kupno po sylwestrze kiedy to są wyprzedaże tego co zostało w sumie i jest o wiele taniej ;) Na pewno się trochę wtedy zaoszczędzi i kupi coś porządniejszego ! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość

Nie mam na to aż tyle czasu i energii. Szlachetna paczka czy właśnie sylwestrowy pokaz dla dzieciaków to dla mnie tylko coroczny dodatek. 

Jakaś taka moja rekompensata za całoroczne grzechy ?

W ciągu roku praca, dom, jakieś swoje zajęcia pochłaniają mi zbyt wiele czasu żeby mieć jeszcze czas na szukanie promocji czy okazji ?

Dla mnie pirotechnika czy fajerwerki nie jest taka pasja jak dla wielkości z Was. Dużo bardziej lubię grzebać przy motorze, samochodach, łazic po górach itp. 

 

Ale pewnie jest tak jak mówisz. Bo nawet straganiarze im bliżej północy tym bardziej schodzą z cen byle by się pozbyć towaru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, FANATYK napisał:

Nie mam na to aż tyle czasu i energii. Szlachetna paczka czy właśnie sylwestrowy pokaz dla dzieciaków to dla mnie tylko coroczny dodatek. 

Jakaś taka moja rekompensata za całoroczne grzechy ?

W ciągu roku praca, dom, jakieś swoje zajęcia pochłaniają mi zbyt wiele czasu żeby mieć jeszcze czas na szukanie promocji czy okazji ?

Dla mnie pirotechnika czy fajerwerki nie jest taka pasja jak dla wielkości z Was. Dużo bardziej lubię grzebać przy motorze, samochodach, łazic po górach itp. 

 

Ale pewnie jest tak jak mówisz. Bo nawet straganiarze im bliżej północy tym bardziej schodzą z cen byle by się pozbyć towaru. 

No i to się ceni ;) Chociaż  jednak pierdoły i mała piro się słabo przyda na pokaz piro :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Dnia 29.11.2018 o 15:16, piropiotr223 napisał:

Wbij na jakąś grupę z FB o pirotechnice to tam nie będziesz się mógł odgonić ?

Tylko że chciałbym aby podarować to komu s kto naprawdę nie ma na piro nie ma tego dużo najwyżej za jakieś  200 stówki ale można się trochę pobawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
8 minut temu, PIROROOKIE napisał:

Tylko że chciałbym aby podarować to komu s kto naprawdę nie ma na piro nie ma tego dużo najwyżej za jakieś  200 stówki ale można się trochę pobawić

Poczekaj pod koniec grudnia,  zobaczysz forumowe stuffy i wybierzesz tego kto ma mało 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, k4n4li4 napisał:

Poczekaj pod koniec grudnia,  zobaczysz forumowe stuffy i wybierzesz tego kto ma mało 

Może to i racja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość

Komu byś nie dał to było by źle. 

 

Zrób może po prostu jakiś konkurs. To może być cokolwiek. Choćby najlepszy wierszyk o fajerwerkach. 

W prosty sposób masz zwycięzcę a ty masz "czyste sumienie", że paczka poleciała do kogoś komu się należała - bo wygrał. 

Pomysłów na zadania konkursowe może być dużo. Chociażby napisanie kilku recenzji jakiś tam produktów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...