Skocz do zawartości

[FILMY] PolskieFajerwerki


mpiwowski

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym was zaprosić na tą stronę :arrow: http://pl.youtube.com/user/PolskieFajerwerki

Założyłem jeszcze jedno konto na youtube aby wam zamieścić wszystkie filmy wyrzutni Jorge (z najnowszej prezentacji też), wyrzutnie Tropica większość amatorskich i sporo profesjonalnych, wyrzutnie SuperPowera, fajerwerki Komety i może jeszcze wiele wiele więcej jeśli tylko będę miał filmy. Dzisiaj zacząłem zamieszczać dlatego może trochę mało filmów, ale obiecuję, że w ciągu tygodnia będzie tu masa tych filmów.

Pewnie się będziecie zastanawiać po co to robię, a robię to po to bo chcę żeby było wszystko w jednym miejscu, żeby łatwo było szukać poszczególnych fajerwerków.

PS: Narazie wprowadzam tylko filmy, opisy każdego produktu będę uaktualniał po wprowadzeniu wszystkich filmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Mam dla was dwie informacje :mrgreen:

- zmieniony zostaje kompletnie wygląd konta PF na YT a także moja strona (w ciągu tygodnia).
- Jeśli ktoś chciałby aby przez niego sfilmowany pokaz sztucznych ogni znalazł się na moim koncie PolskieFajerwerki proszę dać mi znać to zamieszczę go po specjalnej obróbce. Moim zadaniem jest stworzenie takie serwisu gdzie będą wszystkie filmy fajerwerków różnych firm a także pokazy z Polski.

Szczególnie zwracam się do tych co już filmowali swoje pokazy i czy mogę je zamieścić na swoim koncie


PS: Tak samo jest z waszymi filmami fajerwerków jeśli chcecie to mogę wasze filmy pozamieszczać :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...