Skocz do zawartości
  • 0

Co wybrać ? Pyro-Mix czy Super Artilery i...


klopsik92

Co wybrać ?  

17 użytkowników zagłosowało

  1. 1.

    • JA044 Pyro Mix
      14
    • JW47 Super Artilery i KO203-5...
      3


Pytanie

Witam szybka ankieta do jutra rana co mam wybrać bo zostało mi wolne 25zł. Czy wybrać JA044 Pyro-Mix czy Super Artilery i KO203-5. Nie piszcze mi postów typu lepiej weź wyrzutnie tylko piszcie co mógłbym wybrać z tych trzech rzecz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

W planach zakupów napisałeś że kupujesz już jw47, więc lepiej kup JA044 Pyro-Mix. Pełno dobrego stuffu i jeszcze te petardy. Za niewiele kasy sporo zabawy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bez wahania PyroMix 11 rakiet, 3 rzymskie,4 fontanny itd...zabawa że hoho, więcej przyjemności będziesz miał z tego.Moździeż to tylko 12 ładunków i za każdym razem jak ładujesz szeleczkę do rurki smakuje to jak odgrzewana bułka :mrgreen: non stop to samo :wink: Chyba sam sie skusze na ten zestawik.

pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Witam szybka ankieta do jutra rana co mam wybrać bo zostało mi wolne 25zł. Czy wybrać JA044 Pyro-Mix czy Super Artilery i KO203-5. Nie piszcze mi postów typu lepiej weź wyrzutnie tylko piszcie co mógłbym wybrać z tych trzech rzecz.


Tak jak Velibrum napisał, jeżeli masz już JW47 to bierz Pyro Mixa - zestaw ma bardzo wiele składników, kilka rakiet, petard i innych drobiazgów, a na dodatek jest dość tani, a co za tym idzie opłacalny :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Bierz Pyro Mix ma dużo pierdół można sie pbawic przed sylwkiem. :wink:


racja ale lepiej coś porządniejszego :razz:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
weź super artilery bo w piro mixsie jest za dużo pierdółek

za dużo?? ton nawet lepiej więcej zabawy bierz Pyro-Mix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki. Biore Pyro-Mixa bo ju ż jedznego Super Artilery mam. Można zamknąć temat ale proszę żeby nie został usunięty bo może posłuży komuś innemu. Zaraz jade do hurtowni :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...