Skocz do zawartości

artbron.pl / Artbron


malysz

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o ten sklep internetowy czy ktoś w nim kupował??? Bo zastanawiam sie czy kupic w nim fajerwerki. Jak coś wiecie o nim to piszcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Uwaga!
Do asortymentu sklepu internetowego artbron.pl doszła firma Jorge! Nowości możemy szukać w dziale
- rakiety ( tutaj między innymi Rakiety Golden Life, VooDoo, Top10, Speed IV, Cassiopeia, Big Day, Demon )
- rzymskie ognie ( jak na razie jeden produkt - Rzymskie ognie 10 strzałów mix )
- wyrzutnie ( tutaj wyjątkowo miła niespodzianka :smile: 53904 53954 53955 JW20 JW25 JW34 JW414 JW415 JW417 JW418 JW420 )

To wszystko + produkty Komety znajdziemy w tym sklepie. Ceny mniejszych wyrzutni takich jak Don't worry be happy, czy Cudak niższe niż na fajerwerkimarket.pl - po 25 zł. Ceny 100 strzałowców 299 zł. Czyli sporo. Myślę że ten sklep będzie dobrym wyborem dla tych, którzy chcieliby zamówić coś z Komety i Jorga.
Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy kupujac ta tej stronie nie ma ograniczenia ze np. od 200zl mozna kupowac?
Mozna np 2-3 wyrzutnie jakies petardy w sumie za np.50zl?
Czy od wyznaczonej kwoty mozna kupowac?
Czy ktos tam juz kupowal? Jak przebiega "proces"? POmozcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Najprawdopodobniej we wrześniu dojdą nowe wyrzutnie firmy Jorge.
Zobaczymy jakie będą ceny.
Biorąc pod uwagę niski koszt przesyłki ( 15 zł za wpłatę na konto z góry ) to chyba tam zamówię stuff.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłliby dodać, bo wstępnie myślałem o Vmax-ie nawet co nieco rozpisałem, a tu miałbym 20zł zaoszczędzone... Ale za to ceny wyższe, zobaczymy jaki będzie cennik Vmax-a. Widać większość sklepów poszerza asortyment :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Sklep jak najbardziej ok. Zamawiałem tam wielokrotnie i zawsze paczka była dobrze zapakowana i co najważniesze było to co zamawiałem a nie jakieś zamienniki. Także złego słowa nie moge o tym sklepie powiedzieć. pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Sklep z bronią i fajerwerkami. Ceny nawet nawet może poza rakietami.... Już chciałem u nich zakupić 3-4 komplety gdy potem doczytałem i zobaczyłem, że ta cena to za 1 sztukę (zdjęcie jest mylące - na zdj cały komplet...)

To było 3-4 dni temu. Teraz widzę, że mają w ofercie tylko całe zestawy. Zakupiłem tam crazy roboty oraz kilka wulkanów, piszczące rakietki, magazynki, 2 małe wyrzutnie z Arki, pięciostrzałówki i wyrzutnię rzymiaków.

Ogólnie sklep godny polecenia. Tania wysyłka i możliwość dokonania ekspresowego przelewu. (w ciągu 5 minut pieniądze trafiają do sklepu i wysyłają paczkę).

 

www.artbron.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja kupowałem w zasadzie tylko petardy i fontanny - to mają tanio, nawet taniej niż w innych sklepach internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam polecam,sklep z mojego miasta mam do nich trochę ponad 300metrów,jak na moje miasto to posiadają największą ofertę z pirotechniki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Zdecydowanie polecam sklep bardzo wysoki poziom obsługi klienta, po krótkiej chwili od złożonego zamówienia był już telefon z informacją że paczka wyruszyła w drogę przyszła wręcz natychmiastowo bardzo dobrze spakowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Paczka dobrze zabezpieczona,dotarła na drugi dzień.W porównaniu do innych sklepów uczciwe ceny za przesyłkę,no i jest paczkomat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na artbron.pl / Artbron

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...