Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam,

pierwszy raz będę kupował przez internet petardy, zawsze to kupowałem w sklepie z pirotechniką PiroMax w moim mieście,

ale gdy zobaczyłem że fp3 opakowanie w internecie kosztuje 10 zł za 20 szt a w tym sklepie PiroMax zawsze za 54zł kupowałem to od razu przejdę na zakupy przez internet.

I o to moje pytania:

1. Jakiś sklep internetowy z pirotechniką 1.uczciwy 2.tanio 3.szeroki i głęboki asortyment petard hukowych

2.Jaka jest aktualnie najmocniejsza petarda dostępna na Polskim rynku ? Nie patrząc na cenę ;)

Zacznijmy od tego "FP3 za 54zł o kur..a xDD" Jeśli chodzi o sklepy internetowe to masz tak:

Fajerwerki-shop---> Spory asortyment ceny nawet git

PiroPolska---> Asortyment duży i ceny przystępne spory wybór petard tak jak chciałeś :>

PiroArt---> Bardzo fajny sklep co prawda ceny niektórych rzeczy są zbyt duże ale rekompensuje to w tym sklepie duży wybór

Bombashop---> Często pojawiają się rzeczy których nie ma w innych sklepach no i wysyłka za 10zł najtaniej ze wszystkich

TOP10---> nie zamawiam tam bo mnie "CE" starszy na każdym kroku ale chyba okej

BigFun---> Po black friday już tam nic nie zostało xdd

Fajerwerki-Lider---> Asortyment duży sporo produktów których nie znajdziesz w innych sklepach ale ceny...

TanieFajerwerki---> Jest okej ceny spoko i wybór też niczego sobie :>

Fireworld---> Ma tez ciekawy asortyment i ceny okazyjne niektórych rzeczy warto :)

Aha i fajerwerki-tanio czy jakoś tak masz spory wybór i zestawy promocyjne xd Ultrasshop i racedlakibicow to typowe sklepy ultras czyli flary petardy itd

Tak btw to trochę się nie w porę obudziłeś na zakupy bo w sklepach internetowych już dawno po promocjach [raczej chyba, że coś na święta ogarną] no i towaru mało do wyboru zostało wszytko ludzie wykupili :D Wszystkie sklepy jakie tu podałem mogę polecić zaufane :)

Najmocniejsza petarda dostępna w miarę od ręki to Danger p16 tylko cena całkowicie nie pokrywa się z mocą to samo w przypadku BlackDeath, Jeśli masz więcej kasy zainteresuj się każdym rodzajem FP5 z Funke [sM/S/SV/TB/G/SG] itd a jeśli chcesz wydać mniej to emitery z Triplexa celuj w Crazy robot nie wiem co tu można więcej napisać xddd nie chce mi się już :xmas_tongue:

Hej. Np petardy Dum bum5g nowe są po 22 złote w sklepie Bombashop a to chyba najtaniej na rynku i u nich jest dostawa za dyche. Od dziś mają nowości w sklepie a z tym kodem bombakrypu10 jeśli wpiszesz podczas zamawiania to uzyskacie 10% rabatu. Pozdrawiam pirotechnicznie bombastycznie ☺😊😀

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować