Skocz do zawartości

SP0017 Artillery Shells (Super Power)


witek

Rekomendowane odpowiedzi

Symbol: SP0017
Nazwa: Moździerz 2"
Opis: 6ść 2" ładunków r różnymi efektami
zdjęcie: http://superpower.pl/catalog_images/58.jpg
Film: dostępny na stronie producenta
Cena: 32zł

Właśnie zakupiłem tenże moździerz w hurtowni i muszę powiedzieć że robi potężne wrażenie ładunki są solidne i masywne, spodziewam się niezłych efektów ale o tym jutro lub dziś wieczorem, a tym czasem czekam na opinie kolegów którzy go używali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

No to czekamy na filmiki :) bo mam nadzieję że będzie
moździerz jest ciekawy (cena niska jak na 6 kul - 2")
może jak będzie ładna to kupię ją sobie bo zastanawiałem
sie nad tym ale nie widziałem jej efektu
a do hurtowni SP (Michałowice) mam z 8 km
a miałeś może JW47 JORGE
żebyś mógł porównać która lepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie ten moździerz podoba, mój kolega miał chyba 2 lata albo rok temu go i przed sylwkiem wziął jedną szelke na próbe żeby zobaczyć jak wygląda, efekty ładniejsze niż na filmiku na stronie SP :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile wydałeś na ten staff 0607?na filmikach widziałem Możdzieże i z 12 chyba tylko 2 świetnie wybuchły,a pozostałe gorzej niż te z zestawu hong kong z Biedry.hahaha(żal)niewiem jak inne możdzierze ale ten z Biedronki to kicha. :evil: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile wydałeś na ten staff 0607?na filmikach widziałem Możdzieże i z 12 chyba tylko 2 świetnie wybuchły,a pozostałe gorzej niż te z zestawu hong kong z Biedry.hahaha(żal)niewiem jak inne możdzierze ale ten z Biedronki to kicha. :evil: :twisted:


po 1. w zestawie Hong Kong nie ma moździeża :mrgreen:

po 2. jak moździeż JW47 z Biedry to kicha to znajdź sobie lepszy w tej cenie :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Felix

W biedronce jest moździerz JW86 o ile wiem ;)
a w hong kong może chodziło mu o rakiety
marcin4444 piszę sie stuff

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przykro mi ale kamery się jeszcze nie dorobiłem dlatego musicie się zadowolić filmem ze strony producenta, ja dodam od siebie iż wart każdej złotówki, a efekty są znacznie intensywniejsze i większe niż jest to przedstawione na filmie ze strony producenta.
Moździerz cudo krótko mówiąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Tak zapewne jutro odpalę ale to nie jest pewne na 100%

[ Dodano: 2009-12-13, 17:49 ]
Właśnie odpaliłem jedną szelkę! Efekt jest gigantyczny. Chwilę przed nim odpaliłem Pumę i jest wielka różnica. Polecam 100/10

film:



Dla porównania film Pumy. Stałem w takiej samej odległości od moździerza:




Sory za jakość filmu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można to kupić gdzieś w sklepach typu tesco? bo z neta zamawiać już nie będę 3 razy za przesyłkę płacić nie będę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z sieciowych sklepów to raczej tylko w Lidlu, przynajmniej w zeszłych latach były moździerze z SP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ten moździerz klasa sam w sobie. W czwartek widziałem go w pewnej wiosce koło Poznania za 38zł. Miałem go 2 razy i nieomieszkam go zakupić i w tym roku jeżeli nada się taka okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 11 miesięcy temu...

mozdzierz Puma az tak bardzo efektem sie nie rozni,a tansza. dry.gif



Co za bzdura. Skończ już z tą pumą bo nie wytrzymuje. Czym się nie różni. Chyba tekturowym kartonikiem!! Różnica kolos, efekt świetny i spory, a Ty wciskasz te swoje głupawe komenty o pumie. Bełtać się chce!blink.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdura. Skończ już z tą pumą bo nie wytrzymuje. Czym się nie różni. Chyba tekturowym kartonikiem!! Różnica kolos, efekt świetny i spory, a Ty wciskasz te swoje głupawe komenty o pumie. Bełtać się chce!


Po prostu wiem,ze nie jest az taka zla jak wy ja piszecie,kupuje od 3 lat ta mozdzierz, bo jest tania a efekt jak zata cene powala,ale jak chcecie sluchac dzieci,ktorzy nie potrawia odpalic zimnych ogni no to tak juz jest :rolleyes:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...