Skocz do zawartości

JC05 Shark


Dominik

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem te petardy sa super.
W zeszłym roku razem z kolegą wyszlismy na dwór i zobaczyliśmy taką dużą i głębokom kałuże odpaliliśmy i wrzuciliśmy shark'a do tej kałuży naszym zdziwieniu zaczoł pływać a potem wybuchł. :arrow: :arrow: :arrow: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem te petardy sa super.
W zeszłym roku razem z kolegą wyszlismy na dwór i zobaczyliśmy taką dużą i głębokom kałuże odpaliliśmy i wrzuciliśmy shark'a do tej kałuży naszym zdziwieniu zaczoł pływać a potem wybuchł. :arrow: :arrow: :arrow: :!: :!: :!:


Tak ma każda petarda draskowa i lintowa, wystarczy poczekać trochę dłużej, zeby załapała ogień i, żeby się nie zgasiła i pływa, żadna filozofia. tak nie ma tylko shark, ale co prawda to prawda bardzo dobra ta petarda ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Wystarczy potrzeć o draske i odzrzucić w kierunku wolnym od ludzi.Nikomu nic się nie stanie.A jaka satysfakcja :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:



ich to sie raczej nie pociera o draske nieczytasz dokładnie wyzej bylo napisane ze bardzo mocno lont sie iskrzy co za ludzie :roll: :roll: :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Nie chcę was martwić, ale teraz Sharków nie ma ani na stronie Jorge, ani w cenniku 2007/2008. Możliwe, że przeszły do historii...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ludzie? Sharków wcale nie ma ani na stronach internetowych, ani na bazarkach :(

Nie chcę was martwić, ale teraz Sharków nie ma ani na stronie Jorge, ani w cenniku 2007/2008. Możliwe, że przeszły do historii...
kolego obyś nie miał racji..:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w sklepach są jedna po 1.50 zł (teraz napewno taniej ale idzie ją dostać przez cały rok ja sie zaopatrzyłem w 2 Sharki. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem czerwoną tym razem mam fioletową. Czerwona była na prawdę głośna. Ciekawe czy fioletowa będzie głośniejsza czy taka sama.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...
Gość karmel5061

Czerwony jak i fioletowy shark ma ten sam efekt .


Ale i tak już nigdzie ich nie kupisz... ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale i tak już nigdzie ich nie kupisz... ;)

U mnie w Kielcach przy bazarach są więc kupie sobie opakowanie i dla wiarygodności wrzucę foto :)
Post będzie edytowany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to czekamy na foto mi sie zdaje że czerwone są mocniejsze i to sporo mocniejsze miałem je ze 3 lata temu,a może 4 i tylko szedłem odpalałem od draski o bok rzucałem na ziemie i łup huk bardzo mocny!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość karmel5061

Nie produkują już ich!! nie rozumiecie po polsku ?? :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

W związku z wycofaniem produktu z obrotu, temat zamykam. Zainteresowanych odsyłam do tematu o petardach FP3small / JC05

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...