Skocz do zawartości

pyrogarage.pl / PyroGarage - lonty, zapalarki, akcesoria!


IrkaceK

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, a czy na niektóre z tych produktów nie trzeba mieć przypadkiem papierów na profesjonalne fajerwerki? Czy wszystko co jest w Twoim sklepie można legalnie kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jeśli chodzi o moździerze to są one dostępne bez koncesji. Na kule już trzeba mieć papierki, ale ich nie sprzedaję. Jedynie lonty są dla osób mających skończone 18 lat.


Zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale super sklepik i bardzo duży wybór. Różne fajne produkty m.in rury.

A czy oferta sklepu będzie się powiększać :?:

i podpisuje sie pod tym co napisał velibrum czy ma pan może rury 1,2" :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nie jestem pełnoletni, i jeszcze nie kupowałem nic przez neta, ale czy moge podać dane np. na mojego ojca ? chciałbym kupić z 5 m lontu ( 5 metrów x 1,30zł. = 6,50 zł. )
+ przesyłka = ile zł. ? ile kosztuje przesyłka ? i jak wpłacać kasę :?:

I czy jak kupię te 5 metrów lontu to ten lont będzie zapakowany w kopercie czy jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pełnoletni, i jeszcze nie kupowałem nic przez neta, ale czy moge podać dane np. na mojego ojca ? chciałbym kupić z 5 m lontu ( 5 metrów x 1,30zł. = 6,50 zł. )
+ przesyłka = ile zł. ? ile kosztuje przesyłka ? i jak wpłacać kasę :?:

I czy jak kupię te 5 metrów lontu to ten lont będzie zapakowany w kopercie czy jak ?


Tak, możesz dać dane na swojego Tatę, ale raczej nic się nie stanie jak dasz na siebie.
Co do kosztów przesyłki - wybierasz je przy realizowaniu zamówienia, to zresztą wszystko widnieje na stronie internetowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Też już dostałem paczkę/list od Pana Irka. Na pewno nie było to moje ostatnie zamówienie w tym sklepie. Szybko sprawnie i przyjemnie tak można podsumować zakupy w sklepie PyroGarage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

Kolejna paczka zamówiona i otrzymana, bardzo szybko Pan Irek odpowiada na miale, paczka wysyłana błyskawicznie,wystarczy uprzedzić że się wyjeżdża czy coś podobnego a wysyłka nastąpi tego samego dnia co otrzymane pieniążki na koncie. Produkty bardzo przydatne do pirotechniki.


Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Bardzo dobra wiadomość!! Ostatnio kupiłem 2mm i jest za chudy. Brakuje tylko 10cm/s (najlepiej 3mm- jest bardzo trudno dostępny) Sklep ma coraz większy wybór- i bardzo dobrze...


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ja również jestem zadowolony z zakupu w tym sklepie. Kupiłem 10 metrów lontu Visco 3 mm. Bardzo szybka wysyłka, miły kontakt, super ceny i doskonała jakość lontu. Na pewno jeszcze tutaj zajrzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

To ja trochę zaoftopuję. Szkoda, że nie wiedziałem o pokazie w Chorzowie, bo widzę, ze był dość bogaty. Co do smoków miałem ochotę zabić gościa, co wymyślił to zadymianie, zwłaszcza na początku. Z części nawodnej najsłabiej wyszedł ekran wodny w Jaworznie Mediam się lepiej spisał. Na koniec mam nadzieję, że się nie zawiodę w niedzielę na Kurdwanowie ;)
A co do Poznania, to wolałbym uniknąć powtórki, przynajmniej w takim wydaniu jak to miało miejsce. Zamysł dobry wykonanie średnie. Goście z GR opracowali teraz fajny sterownik do pokazów Net Link umożliwia synchronizację poprzez śieć pokazów na dowolnie dużym obszarze, szkoda, ze działa tylko pod Pyroboxem.

fps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Odświeżyłem trochę temat.
Nasz aktualny adres to www.PyroGarage.pl oraz www.PyroGarage.com

W ofercie pojawił się nowy lont Visco 2,5mm 5cm/s (choć jego prędkośc spalania, tak samo jak każdego innego lontu, zależy w pewnym stopniu od wilgotności powietrza oraz tego ile chińczykowi się sypnęło utleniacza do prochu :P)

Aktualnie jest mały problem z dostępnością lontów 1cm/s ale pracuję nad tym...


Pozdrawiam
Irek

PS Proszę o usunięcie niepotrzebnych postów
PS2 Jak to kogoś interesuje to jutro w Tomaszowicach szykuje się mały pokazik ;)
P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam! Nie wiem dlaczego po wpisaniu w przeglądarkę www.pyrogarage.pl , antywirusy pokazują że na tej stronie jest koń trojański :blink::blink::blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

Pierwszy raz spotykam się z taką uwagą. Sprawdziłem sprawę i:

Congratulations! LinkScanner® Online did not find any exploits.
Scanned: Sunday, October 17, 2010

Adres IP: 91.205.74.221

URL: http://www.pyrogarage.pl

Wynik skanowania: OK


Raport bezpieczeństwa Google dla witryny: pyrogarage.pl

Jaki jest obecny stan witryny pyrogarage.pl?

Ta witryna nie znajduje się obecnie na liście podejrzanych witryn.

Czy ta witryna działa jako pośrednik w dalszym rozpowszechnianiu złośliwego oprogramowania?

W ciągu ostatnich 90 dni witryna pyrogarage.pl nie funkcjonowała jako witryna pośrednicząca w rozpowszechnianiu wirusów.

Czy ta witryna przechowuje złośliwe oprogramowanie?

Nie, w ciągu ostatnich 90 dni w tej witrynie nie znajdowało się złośliwe oprogramowanie.



Czyli wygląda na to, że to antywirus musi jakieś głupoty wyświetlać. Możliwe, że ma zbyt czułą heurystykę.

Przy okazji mała promocja dla userów forumfajerwerki:)
Medium Visco 2,5mm o prędkości palenia ok. 5cm/s taniej o 25% :)
Ten lont jest o tyle ciekawy, że jest o wiele bardziej elastyczny niż lonty 1cm/s przez co jest praktycznie niełamliwy.

Pozdrawiam,
www.Pyrogarage.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...