Skocz do zawartości

[Oastry] STUFF 2016/2017


Oastry

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

 

Oto mój cały stuff na tegorocznego sylwestra :)

 

k3aqqxf.jpg

 

yU2DBsU.jpg

 

 

Pod wulkanem Portal schowała się wyrzutnia TXB693. Na całość złożyło się 5 zamówień, największe z piroart. Mniejsze z dobrefajerwerki.pl oraz ultrasshop.com. Stuff nie był zbytnio przemyślany ale mam nadzieję że dobrze się sprawdzi. Niestety nie udało mi się dorwać rakiet EP-2012 2,5" więc jedyne jakie mam to pozostałości z kiepskiego zestawu hestii z ubiegłego roku. Wyrzutnie JW07 oraz Panta otrzymane w gratisie od piroart. W tym roku pierwszy raz mam wyrzutnie kątowe, i mam nadzieję że się nie zawiodę.

 

Dzisiaj zacząłem planowanie kolejności odpalania która prezentuje się następująco:

  1. Dum Bum single shot
  2. Gaoo FM14-01 Collider
  3. 3x Dum Bum single shot + jw5002
  4. Jorge JW39
  5. Gaoo SL19-03
  6. Jorge JW07 Mars + Panta cornelian
  7. Jorge JW56
  8. Jorge JW402
  9. Gaoo WE UNITE
  10. Gaoo Colour Points SL39-02
  11. TXB 693
  12. TXB 653 Bright Flower Show 150 shots
  13. Jorge JW418 Achilles

Głównie zastanawiam się nad 3 ostatnimi pozycjami, czy lepszy achilles czy TXB653 na sam koniec? Jestem ciekaw waszych opinii i ewentualnie konstruktywnej krytyki ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że ogrom konkretów to jeszcze mnóstwo zabawy. Bardzo dobrze zrównoważony stuff z bardzo ciekawymi pozycjami. Sylwestra zaliczysz do udanych! Co to za trzy tekturowe tuby? Świece dymne? Co do ułożonego przez Ciebie planu moim zdaniem txb653 będzie lepszym wyborem na finał, jednakże poczekałbym na opinie innych, bardziej doświadczonych użytkowników. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...