Skocz do zawartości
  • 0

mozdzierz


marc

Pytanie

Witam

Poszukuje dobrego mozdzierza o kalibrze 2"(chyba ze ktos wie gdzie mozna dostac wieksze :razz: ) Jakie firmy proponuja w swoim asortymecie taki produkt i gdzie go mozna kupic w sklepie internetowym lub w sklepie na terenie Poznania w niskiej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Chyba jest ryzyko, że szelka uderzy o drugą z sąsiedniej rury i poleci gdzieś obok albo po prostu spadnie no ale skoro tak sądzisz to spierać się nie powinienem w końcu to ty tu jesteś bossem szelkowym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja chcę tak zrobić że środkowa rura będzie na wprost a dwie boczne delikatnie pod kątem do środkowej :mrgreen: Zobaczymy co z tego wyjdzie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To będziesz musiał zrobić jakiś statyw porządny i tak jak pisał Nostra wkopać to w ziemię Inaczej siła odrzutu może roznieść całą konstrukcje, a szelki mogą polecieć nie do góry ale po ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a to w tym samym momencie mają odpalić? lepiej co sekunda, lepszy efekt będzie...

a w ogóle ciężko lontem trafić tak idealnie by wyleciały co do ułamka sekundy i się zderzyły :)

ale jak macie okazję to możecie je odzielić, dla pewności... (tylko więcej roboty)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

No właśnie chcę zrobić statyw taki ala na 4 nogach bo wkopać raczej nie mam gdzie z tego względu że mieszkam na Osiedlu.

A tak a propo gdzie dostanę szeleczki 1.2'' w miarę tanio??

Bo ostatecznie mogę kupić 2xJW47 i z niego szeleczki użyje. :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Szelki 30 mm dostaniesz chyba tylko w komercyjny :wink: ch zestawach, bo to przecież na jest kaliber powyżej 50 mm żeby na sztuki sprzedawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Bo ostatecznie mogę kupić 2xJW47 i z niego szeleczki użyje. :razz:


Szelki 1,2" możesz kupić tylko w zestawach z moździerzem. Niestety nie da się ich kupić oddzielnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Szelki 30 mm dostaniesz chyba tylko w komercyjny :wink: ch zestawach, bo to przecież na jest kaliber powyżej 50 mm żeby na sztuki sprzedawać


A no widzisz człowwiek uczy sie całe życie :mrgreen: a myślałem ze kupie osobno.

No to pozostaną faktycznie tylko zestawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ale zawsze można zrobić samemu xD
Ja bym zrobić tak , że postawił rury w pozycji FAN , czyli _|_/ i połączył jednym , szybkopalnym lontem.
Powinno dać to niezły efekt , ale rury od moździeża lubią się rozlatywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Ja bym zrobić tak , że postawił rury w pozycji FAN , czyli _|_/ i połączył jednym , szybkopalnym lontem.


No i tak to właśnie mam zamiar zrobić.A rury myślę że sie nie rozlecą bo będą miały grubość ścianki 5 mm, a tez w zestawach są cieńsze i wytrzymują :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jezeli chcesz aby lont palil sie szybciej a tym samym ladunki wylecialy prawie jednoczesnioe owin lont w papier. Powstajacy gaz przyspiesza spalanie lontu. Radze rowniez aby ruru do ladunkow rozsunac lub ustawic pod lekkim skosie (wachlarz) aby wylatujace ladunki nie mialy mozliwosci zderzenia, a efekt bedzie jeszcze lepszy bo rozprowadzi sie na wiekszej przestrzeni nieba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
No i tak to właśnie mam zamiar zrobić.A rury myślę że sie nie rozlecą bo będą miały grubość ścianki 5 mm, a tez w zestawach są cieńsze i wytrzymują :mrgreen:


Tak jak poprzednicy moim zdaniem zrób tryb FAN :wink: Efekt na pewno będzie wyglądał znacznie lepiej od tradycyjnego pionu, a na dodatek jego wielkość na niebie znacznie wzrośnie :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
a tak po za tematem to można kupić zwykłe szelki do moździeża na bazarku na sztuki??


Jeżeli chodzi o bazar to raczej kupisz pojedynczo szelki, ale już na przykład w sklepie takiej rzeczy nie zrobisz, jasno jest napisane w ustawie dot. wyrobów pirotechnicznych, że musi być to moździerz z zestawem szelek o maksymalnym kalibrze 50mm (2").
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

mój brat kiedyś kupował szelki na oko ok. 3,5 cala po 10zł u znajomej sąsiadki (już się pewnie powtarzam po raz nasty, ale nie wszyscy więdzą) bez kocesji... do tego jeszcze pożyczyła mu za dyche rure i brat mówił, że naprwadę świetne, duże rozpryski i postaram się w tym roku o takie. to tak na OT

a co do tematu, to osobiście kupowałbym z superpowera dwucalówki... a jak nie to ślyszałem, że cylidryczne są bardzo fajne (ja kupuję w tym roku tarantule) to tyle z mojej strony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...