Skocz do zawartości
  • 0

Pytanie dotyczące kupna


Kamil97

Pytanie

Witam

 

Mam parę pytań odnośnie zakupu troszkę pirotechniki budżet 200-300zł.

Myślę nad zakupem w sklepie internetowym

ins fireworks --> do 18 grudnia podobno jest 10% rabatu + małe gratisy.

piroart ---> chyba ogólnie nie ma żadnych promocji

 

Pytania:

1. Wszystko lepiej jest kupić w sklepie internetowym (Który sklep wybrać w jednym jak i drugim oferta jest dobra jedna różnica że chciałbym kupić sobie jeszcze jakaś porządną "Zapaliczkę" palnik (a owe są na piroar'cie), a rabat jest w ins :D.

2. Pewną część kasy przeznaczyć na zakupy w internecie a pewną w hipermarketach typu biedronka,tesco,lidl ?

3. Czy jak zamówię na siebie fajerwerki w internecie i nie będzie mnie w domu. To czy fajerwerki może odebrać ktoś z mojej rodziny [oczywiście każdy po 18 dawno].

 

P.s. Pierwszy raz chcę zamówić fajerwerki z internetu dlatego pytam,

P.s. 2. Mam czas na decyzje w sumie do 18 grudnia także proszę o odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Pytanie 1. Kupuj wszystko w internecie polecam sklep PiroArt.pl dodatkowo jakiś gratis ci włożą. ;)

Pytanie 2. Nie ma to zbytnio sensu tylko przepłacisz w marketach.

Pytanie.3 Nie ma z tym żadnego problemu odbierać może każdy (najlepiej osoba dorosła).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nad sklepem się jeszcze zastanowię ale raczej piroart ze względu na "zapalarkę"

 

Mam jeszcze jedno pytanie czy kupowanie zestawów ma jakiś sens,

tzn. czy jakbym wszystko z zestawu kupował oddzielnie nie było by taniej ?

 

I jeszcze jedno jak wybiorę przesyłkę za pobraniem i nie będzie mnie w domu ale będzie przykładowo moja siostra (po 18) z kasą, to ona może odebrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nad sklepem się jeszcze zastanowię ale raczej piroart ze względu na "zapalarkę"

 

Mam jeszcze jedno pytanie czy kupowanie zestawów ma jakiś sens,

tzn. czy jakbym wszystko z zestawu kupował oddzielnie nie było by taniej ?

 

I jeszcze jedno jak wybiorę przesyłkę za pobraniem i nie będzie mnie w domu ale będzie przykładowo moja siostra (po 18) z kasą, to ona może odebrać ?

Tak jak pisałem odbierać może każdy najlepiej aby to była osoba dorosła i byle miała pieniądze reszta nie ma znaczenie kurier jedynie oczekuję na to aby jakas osoba była w domu i dokonała zapłaty i cześć i to wszystko. A jeśli chodzi o zestawy to czasami oddzielne kupowania jest bardziej opłacalne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...