Jump to content

TOP Wyrzutnie

mantis

Recommended Posts

• 4 years later...

Hej,

wielkimi korkami zbliża się sezon więc pomyślałem, że warto podzielić się swoimi spostrzeżeniami na temat chyba najpopularniejszych teraz produktów czyli wyrzutni.

Jaka wyrzutnia ostatnio najbardziej was zaskoczyła? Dzielmy się swoimi opiniami, aby nikt nie zasnął 1 stycznia z pewnym niedostatkiem wrażeń ;)

Jak dla mnie hitem ostatniego sylwestra była kostka TXB074 Viserion od Triplexa. Fenomenalny produkt za niewielkie pieniądze! Polecam.

Mnie osobiście pozytywnie zaskoczyły dwa produkty z zeszłego roku, oba godne polecenia w swoich półkach cenowych.
- Jorge JW4054 Copernicus

- Gaoo Iracus SL27-02

• 3 months later...

Sylwester za nami, pora podzielić się opiniami jaka kostka zrobiła na nas największe wrażenie. Zapraszam do dyskusji!

Osobiście miałem jedynie 3 kostki. Największą robotę zrobiła TB71 Galaxy od Tropica. Piękny, gęsty, długo utrzymujący się brokat, tempo strzelania na + (nie za wolne nie za szybkie jak w sam raz). Jedyny minus to cena kostki. 170 zł za 49 sht 30mm to trochę sporo jednak ceny kostek poszły w górę... ;(

• 7 months later...
  • mantis unpinned this topic
  • 1 year later...

PiSces triplexa 9/10 , Aries 5/10 , hello fighter 7/10, scorpio dwa strzały gówno ,ale całokształt 8/10, gold light Hestia 4/10 badziew.  

Edited by Homer