Skocz do zawartości

Uwaga na nieuczciwego organizatora Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych


MajsterD12

Rekomendowane odpowiedzi

Słowem wstępu chciałem powiedzieć, że cała sprawa tyczy się Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych. Postanowiłem napisać tego posta, bo im więcej w sieci takich informacji tym lepiej dla przedsiębiorców którzy myślą o współpracy z organizatorem.
Przed chwilą dostałem taką informację:

Cytat

 

Wioleta Wiśniewska
POWIĄZANY KOMENTARZ
"UWAGA - NIEUCZCIWY PRZEDSIĘBIORCA ze STASZOWA - KONRAD GAWLIK !!! Pan Konrad Gawlik, który jest Prezesem Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych Sp. z .o.o. NIE ZAPŁACIŁ jak dotąd za zorganizowanie II edycji Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych. Pan Konrad Gawlik NIE ZAPŁACIŁ łącznie 34 000,00 zł za zorganizowanie jego stref VIP na pokazach 05.09.2015 w Warszawie i 19.09.2015 w Katowicach. Firma, której NIE ZAPŁACIŁ to FHU STYL Wiśniewski Kordian (www.stylowenamioty.pl, www.ewenta.pl), która zorganizowała w obu przypadkach hale namiotowe wraz z wyposażeniem na cateringi dla VIP-ów jak również, namioty dla artystów oraz garderoby dla nich. Pan Konrad Gawlik od ponad pół roku odwołuje się od wyroków sądu, konta Pana Konrada Gawlika również są puste. OSTRZEGAM INNE FIRMY przed współpracą z Pane Konradem, bo zapewne po III edycji 2016 roku oszuka on kilka kolejnych firm i zwinie swoje przedsięwzięcie. Nie jest to pierwszy przypadek, ponieważ jak dotąd Pan Gawlik prowadził "Agencja Reklamowa Global Events Konrad Gawlik z siedzibą w Staszowie" oraz : "Expo Holding Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach" - również oszukał firmy, współpracujące z nim - można kupić jego wierzytelności w internecie, niestety spółki nie mają żadnych dochodów i dlatego w każdym przypadku nastąpiło umorzenie prowadzonej przeciwko podmiotowi egzekucji z uwagi na fakt, że z egzekucji nie uzyska się sumy wyższej od kosztów egzekucyjnych. Proszę strzec się przed tym NIEUCZCIWYM przedsiębiorcą. Informujemy także iż w najbliższym czasie Spółka Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne reprezentowana przez Pana Konrada Gawlika zostanie wpisana na listę KRAJOWEGO REJESTRU DŁUGÓW"

 



Sprawdzając dane Pana Konrada Gawlika rzeczywiście znalazłem sporo negatywnych opinii. W całą sprawę nie chcę się mieszać, chcę jedynie umieścić taką informację, która może być pomocna dla przedsiębiorców i ew. pomoże zweryfikować całą tę sprawę.
 
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie informacje potwierdzam, Pan Konrad jest dłużnikiem firmie FHU "STYL". Do tej pory nie uregulował należności za przygotowanie dwóch stref VIP: w Warszawie i Katowicach w 2015r. Wobec Pana Konrada toczy się także sprawa w sądzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mantis zmienił(a) tytuł na Uwaga na nieuczciwego organizatora Międzynarodowych Pokazów Pirotechnicznych

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...