Skocz do zawartości
  • 0

Zestaw


nieustraszony

Pytanie

Co myślicie o taki zestawie do 150zł, tylko wyrzutnie bez petard i innych bajerów:

JW07 Mars

EP-4035b Mayan

5x 2" shell (efekty: flower wave, red wave, cracling willow, golden glitter willow, color peony) zestaw z rurą za 49zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Mars to bardzo fajna, sprawdzona kostka za niewielkie pieniądze. Co do Mayan, zapewne sugerowałeś się filmem ze strony Piroartu na, którym wyrzutnia wypada świetnie. Według mnie nie da rady wyciągną takiego efektu z 1" i wadze prochu 390 gram na 30 strzałów. Co do zestawu z moździerzem i szelkami 2". Na pewno jest to coś ciekawego, godnego przetestowania i spróbowania lecz moim zdaniem jest to mało opłacalne w dodatku przy średnim budżecie. Poszukaj innej kostki i rozważ kupno moździerza 2" z Triplexa. Zostanie Ci w kieszeni 20 zł, które dołożysz do lepszej kostki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

a jakby zamiast EP-4035b Mayan zabrać JW90 Show of Fireworks i jakąś jeszcze poleciłbyś żeby wyszło 150zł z sklepu piroart ? zależy mi żeby w tym zestawie była wyrzutnia kątowa,bo są ładne :)

1.JW07 Mars

2.JW90 Show of Fireworks

3.5x 2" shell (efekty: flower wave, red wave, cracling willow, golden glitter willow, color peony) zestaw z rurą za 49zł

4.????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Hmm ja bym pomyślał nad TXB072 Fatum, cena 49 złotych. Niby jest to nowość więc jest jakaś doza niepewności lecz Piroart dodał film z prezentacji więc ja był brał w ciemno. Kaliber to niby tylko 1" ale efekty dorównują kalibrowi 30mm innych importerów.

Mam jeszcze jeden pomysł. Jak mówisz lubisz kątówki. Z całego serca polecam Ci TXB475. Kosztuje 102,50 zł lecz jej efekt jest naprawdę mega.Jak byś przyoszczędził 18 zł miałbyś Marsa, moździerz i super kątówkę lecz opcja z JW90, którą wymyśliłeś też jest bardzo dobra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...