Skocz do zawartości
  • 0

Propozycja


PyroPiotr

Pytanie

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

 

 

Ja też się nie będe bawił w układanie

@mantis: Jeśli nie chcecie pomagać, to nie piszcie. Dopisek pod działem brzmi: "Pomożemy Ci w każdej sprawie!"

tylko polecam Ci poczekać na promocje tyle w temacie. A poza tym to dobrą a tanią kostke, kilka paczek jakiś JC05, zestaw rakiet typu JR8. Troche pierdółek, jakieś cyrkoblitze bo tanie a super efekt. I za tą cene nic więcej nie wykombinujesz... Nawet nie wiem czy Ci by się bardziej nie opłacało w marketach pokupywać jak masz ich sporo w okolicy. Bo trzeba 23 zł za przesyłke a to 1/4 twojego stuffu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Bądźcie wyrozumiali. Co roku jest grono nowych, młodych użytkowników, którzy w ten sposób wpisują się w życie forum i zawierają pierwsze forumowe znajomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Chyba większość trafiła na forum zastanawiając się co kupić i mając skromny budżet. Wiadomo, że nie każdy precyzuje pytania na tyle żeby dobrać mu idealny stuff jednak nie ma co się burzyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja bym miał propozycję byś sam sobie wybrał sklep i obejrzał efekty na youtube, to co ci najbardziej przypadnie do gustu to weźmiesz :P

Będziesz bardziej rozeznany w temacie

A moze (napewno) zaczyna przygode z piro i chce sie dowiedziec jakie kostki itd są najlepsze w danym przedziale cenowym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Pirotechnikę zacząłem dokładnie rok temu. Chce się wlaśnie dowiedzieć jakie wy gusta macie do tego budżetu cenowego 100zł. Każdy by coś innego powiedział i bym sobie coś wybrał. Też będę po marketach chodził (Biedronka)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Masz zamiar zamawiać w internecie ? Nikt tu nie jest jasnowidzem i nie wie co będzie w Biedronce w tym roku więc trochę bez sensu jest takie gdybanie. Jeśli chcesz poznać moją opinie to stawiaj na konkrety. Do 100 zł wziął bym na finał kostkę Amaratto TXB421. Mało bo 10 strzałów za to kalibru 30mm które zapełnią całe niebo. Coś do zabawy, na pewno petarady. Osobiście polecał bym paczkę FP3 Small i paczkę 859 od triplexa. Do zabawy kupił bym moździerz powiedzmy Triplexa. Do tego jakiś zestaw rakiet w markecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Zakupy będę na 100% w marketach takich jak Biedronka i Polomarket. W polomarkecie są takie petardy jak Hammer taka sama siła jak Fp3 i też pakowane po 20 sztuk. Więc proszę ułożylibyście mi stuff do 100zł z tych marketów z tego co było w tamtym roku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...